Scroll to top
© 2022, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
cs

Nadpis článku

Kuchyně

Kuchyně Rondo

Jsme moderní kuchyňské studio sídlící v Českých Budějovicích a nabízíme Vám originální nábytek vlastní výroby. Ať už jde o kuchyňské linky na míru nebo další interiérové prvky, vždy se řídíme heslem KVALITNĚ, CHYTŘE, POCTIVĚ. Právě tyto tři vlastnosti jsou pro nás stěžejní během celého procesu každého projektu a spolupráce s Vámi.

Věnujeme Vám čas, poradíme, pomůžeme. Společně s Vámi Vaši kuchyni či jiný nábytek navrhneme, naši designeři ji nakreslí a co je nejdůležitější – Vaši kuchyni zrealizujeme od první myšlenky po poslední poličku přímo v našich výrobních prostorách. Jsme tedy jediní a výhradní výrobci Vašeho nábytku, čímž na sebe přebíráme odpovědnost za veškeré výrobní procesy.

 

4x Ikonky stejně jako HP

Jak přistupujeme k výrobě kuchyní

KVALITNĚ

Ať už jde o používané technologie, výrobní stroje nebo činnosti, které provádíme ručně, vždy klademe ten nejvyšší důraz na dosažení maximální kvality. Zejména díky tomu, že kompletní výroba všech nábytkových sestav probíhá v našich prostorách, máme možnost mít kompletně pod kontrolou jednotlivé výrobní procesy, a tím jsme schopni zajistit mnohem vyšší kvalitu Vaší kuchyně oproti konkurenčním firmám. U nás, v Kuchyních Rondo tak dostává pojem kvalita reálnou podobu. Podobu Vašeho nového nábytku.

 • Kuchyně sami vyrábíme
 • Máme vlastní tým proškolených lidí
 • Vlastníme moderní prostory s nejlepšími technologiemi
 • Používáme špičkové komponenty
 • Zajistíme odbornou montáž a dohled nad každým detailem

CHYTŘE

Ačkoliv naše řemeslo vyžaduje především manuální zru

Related posts

Post a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

MarketSoul - tvorba webů a eshopů, PPC online marketing

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

5,0 13 reviews

 • Avatar David Lefler ★★★★★ před 10 měsíci
  Jsem s MarketSoul naprosto spokojený. Již přes rok spravuje PPC kampaně našeho e-shopu a výsledky jsou očividný, Jako velké plus jsou také neustálá inovace nápadů … read more a vylepšení v rámci kampaně a rychlá, objektivní a kvalitní komunikace. MarketSoul můžu jen doporučit.
 • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ před rokem
  S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou kreativitou, … read more znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
 • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před rokem
  Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.
 • Avatar David Mádl ★★★★★ před 4 měsíci
  Super přístup a profesionální jednání 👏👏👏
 • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před rokem
  Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení jsou na profesionální … read more úrovni.
 • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ a year ago
  S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a jistě nikoli … read more poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
 • Avatar Martin Ulč ★★★★★ a year ago
  Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů s kterými mohu … read more pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
 • Avatar Model Obaly ★★★★★ 2 years ago
  S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
  Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku
  … read more nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
  Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.