Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. All rights reserved
Share
en cs
Tvorba webových stránek a e-shopů ve Zlíně MarketSoul - Víme, že není tak důležité, aby se web líbil nám. Musí se líbit především vašim zákazníkům, kteří se na něm budou intuitivně pohybovat a snadno se zorientují v obsahu. SEO optimalizace, Google Analytics a propojení se sociálními sítěmi jsou samozřejmostí.

Website and e-shops development

When creating a new website or e-shop, we focus on goals that are meant to be achieved and target groups, that are meant to be addressed. We are aware of the fact, that the website does not have to be to our likings, but rather needs to be attractive to a customer who needs to be able to intuitively and easily find what he came for. A good www site must present your business with such comprehensibility and attractivity, that will make the user submit his order or sends his CV.Post a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

MarketSoul s.r.o. - tvorba webů a eshopů, které vydělávají

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

5.0
13 reviews

  • Avatar Martin Ulč ★★★★★ před měsícem
    Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů … read more s kterými mohu pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
  • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ v minulém týdnu
    S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou … read more kreativitou, znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
  • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před měsícem
    Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí. … read more
  • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před 5 měsíci
    Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení … read more jsou na profesionální úrovni.
  • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ před 10 měsíci
    S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a … read more jistě nikoli poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
  • Avatar Model Obaly ★★★★★ a year ago
    S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
    Ať už šlo v digitálu o konzultace,
    … read more analytiku nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
    Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.
  • Avatar Michal Přibyl ★★★★★ a year ago
    V Marketsoul jsou opravdu profíci. Marketing projektu umí uchopit opravdu komplexně a kvalitně. Nejvíc ze všeho se mi líbí jejich přístup a komunikace. … read more Nic není problém a vše se dá řešit. Komunikace je rychlá a v podstatě online. Je pro mě radost s Vámi spolupracovat. Jen tak dál :-) :-).
  • Avatar Mário Polák ★★★★★ a year ago
    V MarketSoul jako zaměstnanec působím už dva roky. Za ten čas jsem měl možnost spolupracovat ze stabilním týmem lidí, pracovat ze zajímavými klienty … read more a mnohému se naučit.
    Vzal jsem si k srdci nejen mísu firmy a vážně se snažím dát Soul in everything we do. Firemní hodnoty jako uplatňování win-win v každé situaci, dodržování dohod, neustále rozvíjení sebe i vztahů se staly samozřejmostí. Nejvíce mě však naučila hodnota 90% řešení a 10% stížností, kterou se jako projektový manažer snažím řídit stále a musím říct, že ji uplatňuji i mimo práce.
    Jsem vděčný za tuto práci a kolegů se kterými pracuji. Každý den se těším na nové výzvy, které přinášejí naši klienti a jsem rád, že mám možnost nakopnout jejich marketing tím správným směrem.