Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
cs
Zpět na ukázky prací
Full-service Weby a eshopy

FAIRAIR – tvorba webu, katalogu, identity a infografiky

  • Datum: 2 května, 2018

  • Služba: Full-service

  • Klient: FAIRTECO HOLDING SE

  • Odkaz na web: https://fairair.cz/

Scroll

01. Shrnutí

Portfolio služeb pro firmu FAIRAIR je pravděpodobně nejširší, jaké poskytujeme. Baví nás výzvy, proto nás těší zastřešovat marketingové aktivity našeho klienta, ať už se jedná o výkonnostní kampaně PPC, tvorbu a optimalizaci webových stránek, kampaní na sociální sítě, návrh stánku pro veletrh, tvorbu katalogů, prezentace, vizitek, schémat, grafů nebo dokonce i návrh polepu aut nebo potisk triček, a to vše v B2B prostředí inovativních technologií.

02. O klientovi

"Udělat svět příjemnějším místem pro život – pomocí ekologických technologií pro ventilaci a chlazení."

Vize firmy FAIRAIR významně koresponduje s naší vizí, což nám pomáhá udržovat dlouhodobou spolupráci již několik let. Produkt, který firma nabízí je komplexní a skládá se z několika technologií, které se vzájemně doplňují a nabízí efektivní a inovativní řešení nahrazující běžnou klimatizaci. Technologie využívají na jedné straně přírodních sil a na druhé straně propracované ovládání systému přes internet pomocí mobilní aplikace z celého světa. Byla by škoda, kdyby o tomto fascinujícím systému, který šetří náklady a zároveň i životní prostředí, vědělo jen pár vyvolených, tak jsme se vydali na misi rozšířit povědomí o technologiích FAIRAIR do světa!

03. Náš úkol

S klientem jsme nastartovali spolupráci téměř od samého počátku existence firmy FAIRAIR. Podíleli jsme se tedy na tvorbě brandu firmy, dávali jsme formu myšlenkám a nápadům klienta a stal se z nás strategický partner v oblasti marketingu.

To je náš úkol i nadále, být pravou rukou, když klient potřebuje tiskové materiály na schůzku, nebo přidávat informace na webové stránky a vytvářet a optimalizovat kampaně. Kromě obratného plnění těchto rychlých požadavků je naším úkolem realizovat i dlouhodobější projekty, jako je tvorba nových webových stránek nebo produktového katalogu a v konečném důsledku pomáhat klientovi plnit jeho strategické cíle.

04. Překážky

  • Náročná orientace v technickém prostředí se specifickou terminologií
  • Občasné sebevražedné termíny na dodání díla
  • Dynamický vývoj mladé firmy, která se neustále přetváří a vyvíjí
  • Nezměrné množství materiálů a grafických podkladů

05. Jak jsme pomohli

Společně s klientem jsme navrhli marketingovou komunikaci a vizuální styl firmy FAIRAIR a stále pracujeme na jejím rozvoji. Na první pohled komplexní technologické řešení jsme zjednodušili do přehledných schémat a představení technologií jsme shrnuli do dynamické prezentace s využitím aplikace Prezi.com. To všechno a mnohem více jsme zasadili do moderních webových stránek. Pomocí tištěných, ale i digitálních materiálů a nástrojů jsme pomohli klientovi prezentovat se jako špička na trhu a dosáhnout byznysových cílů.

06. Výsledky

Za několik let naší spolupráce sledujeme značný nárůst zájmu o technologie FAIRAIR v online prostředí. Nastavili jsme s klientem fungující komunikaci a transparentnost realizace projektů, kdy se klient stává členem týmu pro maximální efektivitu práce. Dále jsme pomocí prezentačních nástrojů a materiálů usnadnili práci obchodníků, kteří nyní můžou prezentovat komplexní systém efektivně a jednoduše. I přes všechny překážky se nám daří naplňovat očekávání klienta a neustále přinášet nová řešení a způsoby, jak posouvat marketing firmy k dalším milníkům.

Protože FAIRAIR je typ klienta, který roste s námi, a my rosteme s ním.

Chcete zrealizovat podobný projekt?