Scroll to top
© 2022, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
cs
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

Sekvoia Seating System – webdesign & korporátní identita

Scroll

01. Shrnutí

Posláním Sekvoia seating systems je vyvíjet efektivní, efektní a originální řešení v oblasti indoor a outdoor seating, která jsou šitá přímo na míru potřebám zákazníka. Pro Sekvoiu jsme navrhovali a realizovali informační webové stránky i prvky korporátní identity.

02. O klientovi

Sekvoia Seating Systems se zaměřuje na dodávky tribun a sedadel na fotbalové stadiony, teleskopických tribun do sportovních a multifunkčních hal, sedadel do kin, kulturních sálů, divadel, poslucháren, konferenčních a kongresových sálů. Zákazníky mají po celém světě a podepsat už se můžou například pod projekty jako Letzigrund Stadion Curych, Allianz Arena Mnichov nebo Oslo Spektrum.

03. Náš úkol

  • Korporátní identita
  • Malý a rychlý responsivní web s několika jazykovými mutacemi

04. Překážky

  • Krátký čas na realizaci
  • Nízký rozpočet

05. Jak jsme pomohli

Korporátní identita

Prvky korporátní identity nesou specifickou kombinaci modré a bílé barvy. V naší režii vznikly návrhy na hlavičkový papír a obálky, vizitky a další předměty běžného používání.

Responzivní webdesign

Cíl webu byl jasný: přehledně zákazníka informovat o možnostech a využití jednotlivých druhů sedacích instalací do různých kulturních a sportovních areálů. Text jsme proto omezili na minimum a soustředili se na vizualizaci produktu, aby měl zákazník okamžitou představu o tom, co přesně může Sekvoia vyrobit. Web jsme navrhli, zrealizovali, přidali responzivní verze a vypustili do světa.

06. Výsledek

Zakladní a ničím nekomplikovaná struktura webu, čistý a lehký styl umožňují i starší generaci uživatelů, kteří představují hlavní cílovou skupinu ze světa B2B, snadno se pohybovat na webu a jasně směřovat ke konverzi. I když se jedná o poměrně složitý produkt, konverze se asi po půl roce spuštění webu začaly postupně sbírat a mnohé z nich se přetavily v reálné zakázky.

Chcete zrealizovat podobný projekt?