Scroll to top
© 2022, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
cs
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy

Tomatex – SMART web pro automotive firmu

  • Datum: 1 září, 2017

  • Služba: SMART Web

  • Klient: TOMATEX Otrokovice a.s.

  • Odkaz na web: https://tomatex.cz/

Scroll

01. Shrnutí

SMART web pro TOMATEX společnost v segmentu automotive.

Ze staršího designu webu a složité struktury obsahu, která se roky lepila na sebe, jsme udělali čistý, elegantní a přehledný web, kde zákazníci Tomatexu vše potřebné najdou na pár kliknutí.

02. O klientovi

Společnost Tomatex s.r.o. se zabývá výrobou interiérových dílů pro automobilový průmysl a zpracováním textilních materiálů a usní. Navazuje na baťovské tradice, je inovativní a operativní, využívá nejnovější strojní zařízení i technologie pro dosažení co nejlepší kvality produktů a služeb.

03. Náš úkol

Design původního webu byl již zastaralý a neplnil požadavky zobrazení na mobilních zařízení. Obsah, který web nabízel se tvořil několik let, čímž se struktura webu stala složitou a nepřehlednou. Našim úkolem tedy bylo dodat webu ztracený lesk a šmrnc a celý obsah webu zaktualizovat a zjednodušit. Cílem také bylo doplnit nejnovější fotografické materiály, vytvořit jazykové mutace a vše vyladit z hlediska SEO i responsivity na mobilních zařízeních. Požadavek zákazníka se týkal také administrace, která měla být maximálně pružná a jednoduchá.

04. Překážky

  • Složitá a nepřehledná struktura starého obsahu
  • Krátký DDL, kdy web měl být připraven na prezentaci na veletrhu

05. Jak jsme pomohli

Po vytvoření komplexní mapy současné struktury obsahu jsme se s klientem pustili do její revize a osekání jen na to nejdůležitější a aktuální. Poté, co jsme si odsouhlasili finální strukturu webu, pustili jsme se do tvorby wireframů 7 typových podstránek. Díky těm bylo celému vedení společnosti jak nové rozložení prvků bude na webu vypadat a mohli jsme začít navrhovat design. Díky našim zkušeným grafikům se design zalíbil na první dobrou a v průběhu 14 dní od začátku spolupráce jsme mohli začít s programováním. Testovací verze byla do 7 dnů hotová a po vyladění posledních detailů byl ostrý web na světě.

06. Výsledek

Čistý, moderní a hlavně přehledný web s optimalizací na mobilní zařízení jsme dodali do 35 dní. Na webu jsme v den spuštění ještě nastavili kompletní analytiku a měření a implementovali základní on-page optimalizace pro vyhledávače. Klientovi jsme zajistili i jazykové překlady, takže jsme ušetřili čas a starosti.

Chcete zrealizovat podobný projekt?