Scroll to top
cs

Branding, korporátní identita a design

Jak můžeme dát
příběh/duši vaší značce
v offline a online prostředí

První kafe
je na nás

Profesionální tvorba loga, logomanuálu nebo brand manuálu, návrh firemní identity, design a návrhy webových stránek, tvorba e-shopů, grafika PPC bannerů, příspěvků na sociální sítě nebo kvalitní návrh powerpointové prezentace, to vše je neoddělitelnou součástí skvělé online marketingové komunikace. Bez toho se atraktivní image značky budovat nedá, a proto je důležité, jakého partnera na to zvolíte.

To, čeho si na nás cení naši klienti nejvíce, je kvalita, spolehlivost, ale hlavně komplexnost našich služeb. Nejsme pouze tvůrci online grafiky, ale poradíme si i s kvalitním zpracováním offline materiálů. Tvorba plakátů, letáků, billboardů nebo firemních katalogů, baví nás i polepy auta, potisk triček, návrhy reklamních předmětů, grafika a design obalů, tvorba POS materiálů nebo světelné reklamy, rollupy a beach flagy. Nejenže vaši značku vizuálně posuneme výš, promítneme do ní váš příběh, filozofii a hodnoty, ale navíc úplně plynule navážeme dalšími nástroji marketingového mixu, jako je správa sociálních sítí, správa PPC kampaní, tvorba reklamních textů a tvorba webu nebo e-shopu. A na to už je potřeba se sejít osobně. Proto nám napište, zavolejte a během týdne dvou vám vše na úrovni připravíme.

I váš příběh může být zde

Soul in everything we do

Offline

Návrh webů
a e-shopů

Každá firma má nějaký web nebo e-shop, co kdyby ten váš opravdu fungoval a generoval poptávky od klientů a zisk? 

Pomocí profesionálního wireframu s UX řešením na míru a webdesignem, který jen tak nezestárne, zajistíme, aby byl váš web strategickým krokem v rozvoji vašeho byznysu a plnil vaše marketingové cíle. Navíc tvorba webů nemusí být vždy drahá, můžete si vybrat z 6 balíčků. Pokud webová prezentace nestačí, postavíme vám e-shop s kreativním vzhledem a důmyslně zpracovaným UX friendly designem, tak aby vaše zákazníky motivoval a směřoval ke konverzím – nákupům. Rádi vytváříme design e-shopu na míru pro opravdu náročnější klienty. Na své si však přijdou i menší firmy, začínající podnikatelé nebo živnostníci, kteří potřebují e-shop hlavně rychle a kvalitně, a kterým nevadí e-shop na šabloně.

Pro ty máme vymazlené řešení E-Soul – e-shopový modul pro wordpress. Prodávejte na moderním e-shopu s responzivním designem, který snadno přivede vaše zákazníky až k platební bráně. Cenově dostupné řešení, které jsme schopni pro vás do jednoho týdne připravit a spustit. Stačí jen naplnit produkty a prodáváte.

Tvorba loga
a korporátní
identity

Účes „na Jágra“, tesilky nebo manšestráky do zvonu by si na sebe dnes už nikdo z nás nevzal. Ale nepatří náhodou i vaše logo do historie?

Vytvoříme pro vás citlivý redesign stávajícího loga nebo navrhneme logo nové. Uděláme hloubkový rozbor vašeho podnikání, formulujeme vaše cílové skupiny a zjistíme, co chcete říct světu. Najdeme vaše silné i slabé stránky a podíváme se na to, kde jste teď a kde chcete být. Vezmeme váš projekt pevně do svých rukou, zpracujeme ho nadčasově a předložíme vám 3 návrhy loga (cena 9900 Kč) i ze kterých si zaručeně vyberete. Následně dopracujeme logomanuál a další požadované formáty, které budou součástí nové korporátní identity (od 3300 Kč).

Newslettery,
PPC bannery,
HTML bannery,
sociální sítě

Reklamní slepota uživatelů internetu je problém, který nikdy nepodceňujeme. Špičkový design taky ne. Pokud chcete, aby se o vaší značce vědělo, a rádi byste přivedli návštěvníky na váš web, je nutné vytvořit grafiku pro PPC bannery a newslettery jinak než ostatní. 

Vsaďte na dynamické HTML bannery s rozpohybovaným obsahem, které narušují reklamní slepotu, zaujmou a zákazníky přesvědčí k akci. Vyrobíme pro vás PPC bannery pro display reklamu Google Ads, Sklik nebo pro Facebook či Instagram. V malíku máme i statické PPC bannery. Dokážeme se postarat nejen o návrh, ale i výstavbu a správu PPC reklamních kampaní s kvalitním reportingem a analytikou uživatelské cesty. Remarketing a správné cílení PPC reklam je základem úspěchu.

Tvorba newsletterů pro emailing doplní váš marketingový mix a zacílí svým vzhledem jak stávající, tak nové zákazníky. Proto design newsletterů musí být špičkový a my se o to postaráme.

Návrh vizitek,
hlavičkový papír,
letáky,
a design manuál

Vizuální identita vaší firmy za vás mluví, i když u toho zrovna nejste. Nenechte nic náhodě. Zjednodušte vašim zákazníkům a klientům identifikaci vaší značky jasným grafickým stylem. Design manuál posílí váš brand a je základem pro firmy, které touží komunikovat vizuálně jednotně a srozumitelně. S jeho pomocí dostane vaše podnikání jednotnou grafickou tvář a neztratí se vizuální kontinuita vaší značky. Připravíme pro vás také vizitky, hlavičkový papír, obálky a všechny další materiály, které budete potřebovat.

Grafika
na sociální
sítě

72 % lidí rádo doporučí firmu svým přátelům nebo rodině, pokud s ní má dobrou zkušenost na sociálních sítích. Chcete být takovou firmou?

Jen kvalitní fotky a texty nestačí. Podpořte obsah na sociálních sítích špičkovou grafikou. Pro zavedené firmy i nováčky na sítích připravíme úvodní cover fotky, příspěvky na míru v duchu vašeho brandu, animace, carousely i grafiku reklamních bannerů, video reklam, Insta stories a nejen to. Buďte o třídu výš než vaše konkurence. Profesionální komunikace a prezentace na sociálních sítích, které mají šmrnc, nikdy nevyjdou z módy.

Plakáty,
billboardy,
brožury a katalogy

Ať už chcete vyprávět příběhy, nebo prodávat, vytvoříme pro vás veškeré firemní tiskoviny, na které si jen vzpomenete. Od prvního návrhu až po tisk:

 • plakáty, letáky, billboardy, outdoor bannery,
 • výroční zprávy, firemní noviny,
 • pozvánky, vstupenky, přání k Novému roku nebo k narozeninám pro partnery,
 • brožury i katalogy. 

Vysoká kvalita tisku i zpracování zaručí, že na vaše partnery i zákazníky uděláte dojem a neskončí bez povšimnutí anebo v koši.

Powerpoint
prezentace

Stop nudným prezentacím! Kvalitní design obchodních prezentací z vás udělá krále přednášek a vítěze výběrových řízení. Stačí se odlišit a proměnit nudnou powerpointovou prezentaci v materiál, za který se nebudete muset stydět ani před tisícihlavým publikem. Graficky pro vás zpracujeme každý slide, do kterého v nejlepším světle promítneme vaši vizuální identitu a charakter značky.

Odprezentujte vaše služby, poznatky nebo produkty způsobem, na který vaše publikum nezapomene.

Polepy aut,
potisk triček,
reklamní
předměty

Polepy aut, potisk triček, reklamní předměty. Nebojte se být vidět!

Na oblečení, firemních autech, na reklamních předmětech, na čemkoli, co vás napadne. Vytvoříme pro vás důmyslnou reklamu, která nezůstane bez povšimnutí.

Každý má rád, když něco dostane. Dárek, pochvalu, maličkost zdarma. Vaše reklamní předměty mohou zdůraznit váš postoj k obchodním partnerům, poděkovat stávajícím i novým klientům a potěšit je tak, že na to nezapomenou. Reklamní předměty nejsou jenom propisky a lahve vína. Pomůžeme vám s výběrem i rozhodováním.

Obalový
design, POS
materiály,
stores

Chcete to zabalit? Vymyslíme pro vaše produkty svěží design obalů. Krabičky všech tvarů, rozměrů a materiálů, tuby, flakony… prostě všechno, na co si vzpomenete.

Nezalekneme se žádné výzvy a vytvoříme ten správný obal pro správný dojem. Obraťte nástroje marketingu na svoji stranu, využijte POS materiály pro motivaci vašich zákazníků k nákupu. Kvalitní zpracování POS materiálů upoutají pozornost a ovlivní nákupní preference. POS materiály neotravují a mají vysokou účinnost. Proč nevyužít modely, které fungují?

Signmaking

Aby vaše prodejna nesla váš podpis a styl. Aby zákazník vešel a hned věděl, kde je. Aby byl váš vizuální jazyk jednotný a nezaměnitelný. Signmaking je firemní identita, označení, reklama i tisk. Je na každém kroku.

 • Tvorba světelné i nesvětelná reklamy nebo vývěsních štítů,
 • návrh velkoformátových bannerů na budovách firem,
 • navrhujeme prostorová loga, beach flagy,
 • grafické označení regálů, stojanů v prodejnách
 • PVC samolepící fólie a mnohem víc.

Rádi pomůžeme dát vaší firmě nebo prodejnám váš podpis. Vaši zakázku navrhneme, vytvoříme, vytiskneme, doručíme a zařídíme její instalaci.

Pošlete rychlou zprávu  *povinné pole