Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
cs

Kontakt

Kde nás najdete ?

Kanceláře:

nám. T. G. Masaryka 1280, Zlín 760 01
T: (+420) 733 666 039
E: zeptejse@marketsoul.cz

Fakturační údaje

MarketSoul s. r. o.
IČO: 047 14 121
SÍDLO: nám. T. G. Masaryka 1280, 760 01 Zlín
SP. ZN.: C 91516 vedená u Krajského soudu v Brně

Napište nám

Máte pro nás práci?
Pusťme se do toho!
  * Souhlasím se zpracováním osobních údajů dle Zásad ochrany osobních údajů.


  Evropská unie

  Evropský fond pro regionální rozvoj
  Operační program Podnikání
  a inovace pro konkurenceschopnost

  MARKETSOUL S.R.O. - SOFISTIKOVANÉ ICT ŘEŠENÍ - START-UP

  Spolufinancováno Evropskou unií. Projekt řeší problém tvorby a vývoje CMS redakčního systému v oblasti tvorby webových aplikací a prezentací. Projekt ICT daného řešení bude flexibilně a interaktivně řešit problémy a nedostatky současných nabízených nástrojů. Projekt je realizován v rámci Zlínského kraje.

  MarketSoul - weby, eshopy, PPC online marketing

  náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

  5,0 13 reviews

  • Avatar David Lefler ★★★★★ před 4 měsíci
   Jsem s MarketSoul naprosto spokojený. Již přes rok spravuje PPC kampaně našeho e-shopu a výsledky jsou očividný, Jako velké plus jsou také neustálá inovace nápadů … read more a vylepšení v rámci kampaně a rychlá, objektivní a kvalitní komunikace. MarketSoul můžu jen doporučit.
  • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ před 5 měsíci
   S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou kreativitou, … read more znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
  • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před 7 měsíci
   Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.
  • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před 10 měsíci
   Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení jsou na profesionální … read more úrovni.
  • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ před rokem
   S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a jistě nikoli … read more poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
  • Avatar Martin Ulč ★★★★★ 7 months ago
   Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů s kterými mohu … read more pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
  • Avatar Model Obaly ★★★★★ a year ago
   S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
   Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku
   … read more nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
   Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.
  • Avatar Michal Přibyl ★★★★★ a year ago
   V Marketsoul jsou opravdu profíci. Marketing projektu umí uchopit opravdu komplexně a kvalitně. Nejvíc ze všeho se mi líbí jejich přístup a komunikace. Nic není … read more problém a vše se dá řešit. Komunikace je rychlá a v podstatě online. Je pro mě radost s Vámi spolupracovat. Jen tak dál :-) :-).