Scroll to top

E-shopy na míru
a e-shopy na šabloně, které zviditelní značku

E-shop jako

Hledáte e-shop na míru? Nebo stačí e-shop na šabloně?

E-shop na WordPressu

Máte web na WordPressu a potřebujete ho upgradovat o e-shopové funkce? Vytvořili jsme pro vás unikátní e-commerce nadstavbu WordPressu zvanou eSoul. Funguje podobně jako robustní Woocommerce, ale jeho implementace a nastavení je mnohem snadnější, ovládání intuitivnější a jeho funkce jsou přizpůsobené československému trhu. Časově i cenově je to velmi příjemné řešení.

E-Soul nabízíme ve 2 variantách a to buď jako hotovou šablonu připravenou na naplnění vašimi produkty a spuštění do pár dní, nebo jako vnitřní součást wordpressového e-shopu s designem na míru, kde je doba realizace cca 2 měsíce.

E-shop na Shoptetu

Nejste nároční na design a potřebujete co nejrychleji a co nejlevněji spustit e-shop s hromadou produktů? Zároveň trváte na všech funkcích, které ke kvalitnímu e-shopu patří? E-shop na šablonách Shoptetu jsou skvělým řešením. Společně vybereme nejvhodnější šablonu, poradíme s výběrem správného měsíčního tarifu se všemi potřebnými funkcemi a postaráme se o celkovou konfiguraci e-shopu i o plnění obsahu. Vy už jen řešíte, abyste měli dostatek produktů skladem.

Zároveň můžete očekávat i určitou míru personalizace shoptetové šablony. Všechny šablony mají několik míst, kde pomocí HTML kódu dokážeme provést menší úpravy. Navíc se můžete spolehnout, že naši grafici vám připraví skvělé designové bannery, které se šablony udělají sexy e-shop s vaším brandem.

E-shop na míru

V ČR je nejvyšší poměr e-shopů na počet obyvatel. Odlišit se moderním a originálním designem je zkrátka nutnost. Ať už se jedná o e-shop na WordPressu či Opencartu, jeho design bude zkrátka unikátní. Navrhneme grafický design každé jedné podstránky, promyslíme každou jednu funkci a společně vytvoříme jedinečný e-shop, který budou vaši zákazníci milovat. Můžete se těšit na přehlednou intuitivní administraci a budoucí upgrady.

Každý e-shop však stojí a padá na kvalitních fotografiích a videích či už samotných produktů, výroby nebo lidí. Tento audiovizuální obsah dodává e-shopu šmrnc a značce příběh. Proto se můžete u nás spolehnout i na zapojení fotografů a kameramanů, pro kterých žádné produktové nebo firemní focení/natáčení není nikdy problém.

Co můžete s vašim e-shopem dále dělat?

Konzultujte s námi Váš marketingový a business plán

Začínáte v e-commerce a nechcete střílet na slepo všemi směry, nebo máte zaběhnutý business a hledáte možnosti, jak dále zvýšit prodej online? Sedněte si s námi na kávu a pojďme se pobavit o Vaší strategii, marketingové komunikaci a cílech. Nic Vás to nebude stát a dozvíte se další kroky k Vašemu cíli. Žádné plané řeči, povíme Vám zcela otevřeně co dělat, co to bude stát a co to přinese.

UX analýza e-shopu a měření konverzí

Ano, design je důležitý, nicméně se zaměříme zejména na často opomíjenou analytiku. Podrobně sledujte chování zákazníků a data z nákupů a nákupních cest. Analýzou zjistíte chování zákazníků, budete moci lépe definovat cílové skupiny a optimalizovat služby, produkty a komunikaci. Další důležitý faktor je usnadnění pohybu uživatelů na e-shopu, zrychlení načítání stránek a SEO.

PPC kampaně a reklama ve zbožových srovnávačích

V množství je síla, to ale neplatí na množství kanálů. Zaměříme se na kanály, kde to má smysl, a teprve pak uplatníme veškeré prostředky, které přinesou tržby. Pomocí reklam ve vyhledávací i obsahové síti Google, Seznamu, Facebooku, Instagramu nebo Linked-In zaujmete cílovou skupinu. Po akvizici nových zákazníků se zaměříme na remarketing, přidanou hodnotu a retenci. Pomocí chytrého e-mailingu, blogu a sociálních sítí udržíte interakci se zákazníky a otevřete dveře pro up-selling a cross-selling. Zdokonalíme nákupní i ponákupní proces jako jeden celek, systémově a efektivně.

Dalším krokem je rozšiřovat prodejní síť. Jsme certifikovaný partner pro nástroj MERGADO a vaše produkty hravě přizpůsobíme všem relevantním zbožovým srovnávačům – Heureka, Zboží, Google, Glami, Shopalike, Favi, apod.

Produktové focení a tvorba promo videí

Kvalitní vizuální obsah je základem úspěchu. Můžete mít skvělé texty, skvělé ceny, výborné parametry produktu, ale dokud neupoutáte oči zákazníka skvěle vypadajícími produkty, pořád budete až na druhém místě oproti konkurenci. Náš skvělý tým fotografů a kameramanů se postará, aby vaše produkty vypadaly neodolatelně sexy. Nasvícení, aranžmá, scénář i kreativu můžete nechat na nás. U nás se můžete spolehnout na profesionální produktové fotografie, firemní focení výroby, kanceláří, týmu lidí, natáčení reklamních promo videí, produktových videí, animovaná videa, tutoriály a tvorba dalšího audiovizuálního obsahu, který pomůže vašemu brandu, produktům i tržbám.

Proč spustit e-shop co nejdříve?

Pouze v Česku je aktuálně přes 42 000 e-shopů, které se podílejí na celkovém maloobchodním obratu 13,5 procenty (18% meziroční růst). Nejen konkurence, ale i úroveň e-shopů a celkově e-commerce je u nás na vysoké úrovni. Dopřejte svým zákazníkům příjemný nákup a špičkové služby. Povedeme vás vlastní cestou k dosažení cíle – být silnou značkou, ke které se zákazníci rádi opětovně vrací.

E-Soul je flexibilní e-shopová platforma pro WordPress

E-shopový systém na WordPressu pro česko-slovenský trh

E-shopová platforma E-Soul je jedno z našich dětí, za jehož vznikem stál zničující pocit nedostatku, který jsme pociťovali pokaždé, když jsme vytvářeli e-shop s pomocí stávajících řešení jako např. Woocommerce. Jelikož se jedná o plugin pro CMS WordPress, flexibilita řešení je na prvním místě. Nejpoužívanější open-source redakční systém nabízí nejvyšší možnou míru modularity a svobody, se kterou navíc umí pracovat téměř každý juniorní webový programátor. V kombinaci s naším E-Soulem se může z vašeho designového webu na WordPressu rázem stát e-shop, který vám generuje měsíční příjem.

E-Soul je jako e-shopové rozšíření pro klasický WordPress, které splňuje vše, co od e-shopu očekáváte. V jednom balíčku tak máte funkce jako produkty, objednávky, rychlé přehledy, tvorba faktur, napojení na platební brány, databáze zákazníků, analytika, skladování i další funkce, které jsou navíc přizpůsobené pro československý trh. A pokud by vám náhodou něco chybělo, není nic snadnějšího, než naše řešení rozšířit o nové nápady. E-Soul je určen jak pro podnikavé nováčky ve světě e-commerce, kteří potřebují rychle a levně rozjet e-shop (E-Soul šablona) nebo pro zkušené provozovatele e-shopů, kteří se chtějí vymanit z tuctové obyčejnosti a vyžadují design na míru (E-Soul s na míru připraveným designem).

I když tyto možnosti do jisté míry odemykají i jiná e-shopová řešení, náš cíl je tvořit e-shopy s designem na míru na flexibilní platformě. Pomáhejte nám budovat originální e-shopy s apelem na silnou značku, které vyniknou v záplavě tuctových šablon.

Cena e-shopu na šabloně vs. cena e-shopu na míru

Vždy se odvíjíme od možností a cílů klienta. E-shop lze vytvořit i s nižšími náklady, což nám pak nabízí větší prostor v rozpočtu na marketing a jeho propagaci. V případě, že prodáváte prémiové a dražší zboží, je vhodné zvážit naopak vyšší investici do e-shopu s designem na míru, který náročné zákazníky zaujme a přesvědčí. Kolik stojí tvorba e-shopu, se dozvíte níže.

E-Soul šablona

Potřebujete rychle a cenově dostupně rozjet e-shop, který můžete do budoucna rozšiřovat, a preferujete WordPress?

Výbava e-shopu s E-Soul řešením

 • Stylový design s připravenou strukturou
 • Jednoduchá wordpress administrace
 • Produkty, varianty produktů, slevy a akce
 • Objednávky, správa objednávek
 • Zákazníci, registrační sekce, historie objednávek
 • Fakturace, DPH, nastavitelné ceny dopravy
 • Automatické zasílání emailů a notifikací
 • Napojení na platební bránu Comgate
 • Napojení na dopravce Zásilkovna
 • Filtry a exporty v administraci
 • Možnost neomezených úprav kódu
 • Možnost neomezených úprav designu
 • Možnost přidávat další designové podstránky

Stačí jen naplnit vašimi produkty, umístit logo a spustit

Dodání do 14 dní

24 900 Kč + 490 Kč/měs (šablona)

Shoptet šablona

Máte 5000+ produktů a hromadu kategorií? Stačí základní design šablon se všemi dostupnými funkcemi?

Shoptet šablona

 • Vhodné pro velké množství produktů a kategorií
 • Výborná filtrace a kategorizace produktů
 • Základní design šablon na výběr zde
 • Široký výběr doplňků a tarifů zde
 • Zařídíme kompletní konfiguraci a nastavení Shoptetu
 • 10 hod grafických prací na e-shopových bannerech
 • Napojení na platební bránu
 • Napojení na dopravce
 • Limitované možnosti úprav vzhledu šablon
 • Limitované možnosti úprav kódu šablon

Pošlete nám kompletní produkty s obsahem a o vše se už postaráme.

Dodání do 14 dní

29 900 Kč + poplatek za tarif

E-shop na míru

Máte unikátní nebo prémiové zboží, které si zaslouží vlastní design a funkce na míru?

Výbava e-shopu na míru

 • Volba vhodného řešení – Opencart, E-Soul, Woocommerce
 • Design jednotlivých podstránek na míru
 • Navržení funkcí na míru
 • Přizpůsobení struktury, kategorizací a produktových filtrů
 • Možnost 2D nebo 3D konfigurátoru produktů
 • Neomezené možnosti customizace
 • Napojení na platební bránu
 • Napojení na dopravce
 • Produktové focení
 • Natáčení promo videí
 • Virtuální 360° showroom
 • Copywriting a tvorba textů
 • Napojení na ERP systém
 • B2B sekce
 • a mnoho dalších

Staňte se lovebrandem a poražte konkurenci

Dodání min. 2 měsíce

od 110 900 Kč

graf

Audit PPC kampaní zdarma

Nechte si zdarma vypracovat doporučení na zlepšení výkonu vašich PPC kampaní. Pomůžeme vám odhalit největší chyby a nevyužitý potenciál kampaní a najdeme cestu k úspěšným kampaním, které budou plnit vaše cíle.

Potřebujete poradit s tvorbou e-shopu? Jsme ze Zlína

Stanislav Horák
Key account manager

Pošlete rychlou zprávu  *povinné pole

  Naši klienti

  MarketSoul - tvorba webů a eshopů, PPC online marketing

  náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

  5,0 13 reviews

  • Avatar David Lefler ★★★★★ před 10 měsíci
   Jsem s MarketSoul naprosto spokojený. Již přes rok spravuje PPC kampaně našeho e-shopu a výsledky jsou očividný, Jako velké plus jsou také neustálá inovace nápadů … read more a vylepšení v rámci kampaně a rychlá, objektivní a kvalitní komunikace. MarketSoul můžu jen doporučit.
  • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ před rokem
   S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou kreativitou, … read more znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
  • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před rokem
   Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.
  • Avatar David Mádl ★★★★★ před 4 měsíci
   Super přístup a profesionální jednání 👏👏👏
  • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před rokem
   Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení jsou na profesionální … read more úrovni.
  • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ a year ago
   S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a jistě nikoli … read more poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
  • Avatar Martin Ulč ★★★★★ a year ago
   Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů s kterými mohu … read more pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
  • Avatar Model Obaly ★★★★★ 2 years ago
   S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
   Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku
   … read more nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
   Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.