Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
en cs

Co děláme

01.

Weby a eshopy

Tvorba webů i e-shopů, redesignujeme současné web stránky, dokážeme doprogramovat funkce nebo web optimalizovat z hlediska SEO a UX.

02.

PPC kampaně a SEO

Tvorba a správa reklamních PPC kampaní na Googlu, Seznamu, FB, Insta či Linkedinu. SEO analýzy klíčových slov, revize on-page a off-page SEO.

03.

Grafika a branding

Tvorba loga, logomanuálu, grafika plakátů, letáků, billboardů nebo firemních katalogů, polepy aut, potisk triček, reklamních předmětů design obalů...

04.

Správa sociálních sítí

Díky našim copywriterům, kreativcům a fotografům můžeme váš profil na sociálních sítích Facebook, Instagram či Linkedin vyladit k dokonalosti.

Services

Nabízíme komplexní online marketingová řešení

Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Analyzujeme, konzultujeme, školíme a navrhujeme ty nejlepší nástroje pro váš byznys.

Analýza potřeb a situace na trhu

Projdeme si dostupná data z nástrojů Analytics, AdWords či Facebooku. Podíváme se na vaši konkurenci, uděláme SEO analýzu a zjistíme vaše silné a slabé stránky. Na základě získaných dat vám představíme přiležitosti a dosažitelné cíle.

Realizace aktivit, jejich správa a optimalizace

Po odsouhlasení se pustíme do akce. Připravíme web/eshop, vystavíme reklamní kampaně (ať už v obsahové síti nebo ve vyhledávačích), nastavíme komunikační strategii na sociálních sítích a vše budeme průběžně hlídat, optimalizovat a reportovat.

Návrh řešení

V rámci vašeho rozpočtu navrhneme správnou kombinaci marketingových nástrojů a investic do reklamy. Uděláme časový plán aktivit spolu s průběžným reportingem dat. Celou kampaň rozdělíme do několika fází tak, aby to pro vás mělo smysl a přinášelo výsledky.

Klienti

Kontaktujte nás, ať můžete vidět

Jak do všeho co děláme, dáváme duši

Jsme mladá a proaktivní agentura. Za pár let, co jsme na trhu, jsme pomohli desítkám náročných klientů. Snažíme se přistupovat přátelsky a férově. Na to se můžete vždy spolehnout.

Co říkají naši zákazníci

Budete v dobrých rukou našich projektových manažerů a zkušených account manažerů

Náš tým

Pavel Urban

Pavel Urban

Company Leader

Stanislav Horák

Stanislav Horák

Account Manager

Marek Žerníček

Marek Žerníček

Account executive

Mario Polák

Mario Polák

Project Manager

MarketSoul s.r.o. - tvorba webů a eshopů, které vydělávají

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

5,0
10 reviews

 • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před 3 měsíci
  Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení … read more jsou na profesionální úrovni.
 • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ před 8 měsíci
  S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a … read more jistě nikoli poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
 • Avatar Daniel Ibrahim ★★★★★ před 9 měsíci
  S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
  Ať už šlo v digitálu o konzultace,
  … read more analytiku nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
  Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.
 • Avatar Michal Přibyl ★★★★★ před 10 měsíci
  V Marketsoul jsou opravdu profíci. Marketing projektu umí uchopit opravdu komplexně a kvalitně. Nejvíc ze všeho se mi líbí jejich přístup a komunikace. … read more Nic není problém a vše se dá řešit. Komunikace je rychlá a v podstatě online. Je pro mě radost s Vámi spolupracovat. Jen tak dál :-) :-).
 • Avatar Mário Polák ★★★★★ před 10 měsíci
  V MarketSoul jako zaměstnanec působím už dva roky. Za ten čas jsem měl možnost spolupracovat ze stabilním týmem lidí, pracovat ze zajímavými klienty … read more a mnohému se naučit.
  Vzal jsem si k srdci nejen mísu firmy a vážně se snažím dát Soul in everything we do. Firemní hodnoty jako uplatňování win-win v každé situaci, dodržování dohod, neustále rozvíjení sebe i vztahů se staly samozřejmostí. Nejvíce mě však naučila hodnota 90% řešení a 10% stížností, kterou se jako projektový manažer snažím řídit stále a musím říct, že ji uplatňuji i mimo práce.
  Jsem vděčný za tuto práci a kolegů se kterými pracuji. Každý den se těším na nové výzvy, které přinášejí naši klienti a jsem rád, že mám možnost nakopnout jejich marketing tím správným směrem.
 • Avatar Model Obaly ★★★★★ 10 months ago
  S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
  Ať už šlo v digitálu o konzultace,
  … read more analytiku nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
  Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.