Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
en cs

Co děláme

01.

Weby a eshopy

Tvorba webů i e-shopů, redesignujeme současné web stránky, dokážeme doprogramovat funkce nebo web optimalizovat z hlediska SEO a UX.

02.

PPC kampaně a SEO

Tvorba a správa reklamních PPC kampaní na Googlu, Seznamu, FB, Insta či Linkedinu. SEO analýzy klíčových slov, revize on-page a off-page SEO.

03.

Grafika a branding

Tvorba loga, logomanuálu, grafika plakátů, letáků, billboardů nebo firemních katalogů, polepy aut, potisk triček, reklamních předmětů design obalů...

04.

Správa sociálních sítí

Díky našim copywriterům, kreativcům a fotografům můžeme váš profil na sociálních sítích Facebook, Instagram či Linkedin vyladit k dokonalosti.

Services

Nabízíme komplexní online marketingová řešení

Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Analyzujeme, konzultujeme, školíme a navrhujeme ty nejlepší nástroje pro váš byznys.

Analýza potřeb a situace na trhu

Projdeme si dostupná data z nástrojů Analytics, AdWords či Facebooku. Podíváme se na vaši konkurenci, uděláme SEO analýzu a zjistíme vaše silné a slabé stránky. Na základě získaných dat vám představíme přiležitosti a dosažitelné cíle.

Realizace aktivit, jejich správa a optimalizace

Po odsouhlasení se pustíme do akce. Připravíme web/eshop, vystavíme reklamní kampaně (ať už v obsahové síti nebo ve vyhledávačích), nastavíme komunikační strategii na sociálních sítích a vše budeme průběžně hlídat, optimalizovat a reportovat.

Návrh řešení

V rámci vašeho rozpočtu navrhneme správnou kombinaci marketingových nástrojů a investic do reklamy. Uděláme časový plán aktivit spolu s průběžným reportingem dat. Celou kampaň rozdělíme do několika fází tak, aby to pro vás mělo smysl a přinášelo výsledky.

Klienti

Kontaktujte nás, ať můžete vidět

Jak do všeho co děláme, dáváme duši

Jsme mladá a proaktivní agentura. Za pár let, co jsme na trhu, jsme pomohli desítkám náročných klientů. Snažíme se přistupovat přátelsky a férově. Na to se můžete vždy spolehnout.

Co říkají naši zákazníci

Ing. Jan Dvořák
Se společností MarketSoul s.r.o. spolupracujeme již čtvrtým rokem. Naše cesty se prvně protly při přípravě kompletní webové prezentace dceřiné společnost Finhaus a.s. Vzájemná spolupráce se nám osvědčila na jedničku, a proto byl pro nás MarketSoul při plánování a realizací webů našich distribučních společností (ČP Distribuce a.s., Generali Distribuce a.s.) jasnou volbou. Na práci kolegů z MS nejvíce oceňuji jejich precizní postup pří řešení každého zadání a v mnoha směrech nadstandardní přístup, u kterého se nehledají problémy, ale přichází se s řešením.

— Ing. Jan Dvořák

Project manager, Generali Česká Pojišťovna

Dan Ibrahim
S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci. Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.

— Dan Ibrahim

Marketing

Ing. Petr Staněk
S agenturou MarketSoul spolupracujeme přibližně 3 roky, zejména při správě sociálních sítí. S výsledky jejich práce jsme velmi spokojeni. Agentura je pečlivá a orientovaná na výsledek. Dodává nám kreativní nápady a výstupy jejich práce jsou vysoce kvalitní, dosahují stanovených KPI a jsou pro nás v neposlední řadě také inspirativní.

— Ing. Petr Staněk

Online Marketing Manager - Continental

Jana Sýkorová
``...nikdo nevíme o podnikání všechno. Ovšem co naší firmu vzali do rukou pánové z MarketSoul, víme o něm daleko víc. Luxusní komunikace, mnohdy jiný, avšak tak velmi potřebný pohled a vlastní vůle dělat pro nás víc, než je třeba....``

— Jana Sýkorová

Marketingová ředitelka Bertoo.cz (kdysi Outlet-levne.cz)

Ing. Tomas Zouvala
Na spolupráci s firmou MarketSoul si nejvíce ceníme jejich proaktivity a iniciativy, která nás tlačí vpřed a přináší nové nápady a projekty. Po spuštění smluvené aktivity vždy komunikujeme a snažíme se již v průběhu najít různá zlepšení, která by přispěla k vyšší kvalitě a lepší efektivitě vydaných prostředků. Po skončení projektu vždy společně analyzujeme podrobný výstup a následně hledáme nové projekty, které bychom mohli realizovat.

— Ing. Tomas Zouvala

Marketing - MONT-KOVO, spol. s r.o.

MDDr. Michal Přibyl
V Marketsoul jsou opravdu profíci. Marketing projektu umí uchopit opravdu komplexně a kvalitně. Nejvíc ze všeho se mi líbí jejich přístup a komunikace. Nic není problém a vše se dá řešit. Komunikace je rychlá a v podstatě online. Je pro mě radost s Vámi spolupracovat. Jen tak dál.

— MDDr. Michal Přibyl

Zakladatel/ Company Leader

Budete v dobrých rukou našich projektových manažerů a zkušených account manažerů

Náš tým

Pavel Urban

Pavel Urban

Company Leader

Stanislav Horák

Stanislav Horák

Account Manager

Marek Žerníček

Marek Žerníček

Account executive

Mario Polák

Mario Polák

Project Manager