Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet

Co děláme

01.

Weby a eshopy

Tvorba webů i e-shopů, redesignujeme současné web stránky, dokážeme doprogramovat funkce nebo web optimalizovat z hlediska SEO a UX.

02.

PPC kampaně a SEO

Tvorba a správa reklamních PPC kampaní na Googlu, Seznamu, FB, Insta či Linkedinu. SEO analýzy klíčových slov, revize on-page a off-page SEO.

03.

Grafika a branding

Tvorba loga, logomanuálu, grafika plakátů, letáků, billboardů nebo firemních katalogů, polepy aut, potisk triček, reklamních předmětů design obalů...

04.

Správa sociálních sítí

Díky našim copywriterům, kreativcům a fotografům můžeme váš profil na sociálních sítích Facebook, Instagram či Linkedin vyladit k dokonalosti.

Services

Nabízíme komplexní online marketingová řešení

Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Analyzujeme, konzultujeme, školíme a navrhujeme ty nejlepší nástroje pro váš byznys.

Analýza potřeb a situace na trhu

Projdeme si dostupná data z nástrojů Analytics, AdWords či Facebooku. Podíváme se na vaši konkurenci, uděláme SEO analýzu a zjistíme vaše silné a slabé stránky. Na základě získaných dat vám představíme přiležitosti a dosažitelné cíle.

Realizace aktivit, jejich správa a optimalizace

Po odsouhlasení se pustíme do akce. Připravíme web/eshop, vystavíme reklamní kampaně (ať už v obsahové síti nebo ve vyhledávačích), nastavíme komunikační strategii na sociálních sítích a vše budeme průběžně hlídat, optimalizovat a reportovat.

Návrh řešení

V rámci vašeho rozpočtu navrhneme správnou kombinaci marketingových nástrojů a investic do reklamy. Uděláme časový plán aktivit spolu s průběžným reportingem dat. Celou kampaň rozdělíme do několika fází tak, aby to pro vás mělo smysl a přinášelo výsledky.

Klienti

Kontaktujte nás, ať můžete vidět

Jak do všeho co děláme, dáváme duši

Jsme mladá a proaktivní agentura. Za pár let, co jsme na trhu, jsme pomohli desítkám náročných klientů. Snažíme se přistupovat přátelsky a férově. Na to se můžete vždy spolehnout.

Co říkají naši zákazníci

Ing. Petr Staněk
S agenturou MarketSoul spolupracujeme přibližně 3 roky, zejména při správě sociálních sítí. S výsledky jejich práce jsme velmi spokojeni. Agentura je pečlivá a orientovaná na výsledek. Dodává nám kreativní nápady a výstupy jejich práce jsou vysoce kvalitní, dosahují stanovených KPI a jsou pro nás v neposlední řadě také inspirativní.

— Ing. Petr Staněk

Online Marketing Manager - Continental

Damien Thorn
S lidmi ve zlínské agentuře MarketSoul se skvěle spolupracuje. Nejen, že jsou flexibilní a kreativní, ale asi díky moravskému naturelu jsou naše jednání přímočařejší a jdou k jádru věci.

— Damien Thorn

Zakladatel, RISTRE s.r.o.

Ing. Jan Dvořák
Se společností MarketSoul s.r.o. spolupracujeme již čtvrtým rokem. Naše cesty se prvně protly při přípravě kompletní webové prezentace dceřiné společnost Finhaus a.s. Vzájemná spolupráce se nám osvědčila na jedničku, a proto byl pro nás MarketSoul při plánování a realizací webů našich distribučních společností (ČP Distribuce a.s., Generali Distribuce a.s.) jasnou volbou. Na práci kolegů z MS nejvíce oceňuji jejich precizní postup pří řešení každého zadání a v mnoha směrech nadstandardní přístup, u kterého se nehledají problémy, ale přichází se s řešením.

— Ing. Jan Dvořák

Project manager, Generali Česká Pojišťovna

Jana Kroupová
``Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.``

— Jana Kroupová

Marketing manager KUCHYNĚ RONDO

Dan Ibrahim
S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci. Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.

— Dan Ibrahim

Marketing

MDDr. Michal Přibyl
V Marketsoul jsou opravdu profíci. Marketing projektu umí uchopit opravdu komplexně a kvalitně. Nejvíc ze všeho se mi líbí jejich přístup a komunikace. Nic není problém a vše se dá řešit. Komunikace je rychlá a v podstatě online. Je pro mě radost s Vámi spolupracovat. Jen tak dál.

— MDDr. Michal Přibyl

Zakladatel/ Company Leader

Miloš Žila
Když jsme se rozhodovali pro výběr agentury, která nám bude dělat design nového výrobku, vítězem se stal MarketSoul. Jsem za to rozhodnutí rád, protože jsme s nimi nejen dokončili design výrobku, ale od té doby s nimi realizujeme i další projekty. A co si na nich vážím nejvíc? Jasná schopnost kreativního myšlení. Pochopení filozofie výrobku, zodpovědnost a plnění slíbených termínů. Skvělá spolupráce, díky Standovi Horákovi a ostatním členům týmu.

— Miloš Žila

Majitel Nova Pharmaceutical Generation

Petra Martínková
Příjemná spolupráce, krásné nápady a pozitivně naladěný tým mladých kreativců! Vřele doporučujeme pro tvorbu webových stránek!

— Petra Martínková

HR manager

Michal Navrátil
Spolupracujeme na webu a marketingu. Mladý dynamický tým, který mohu doporučit.

— Michal Navrátil

Majitel Cloudron

Michal Jordán
Z malé firmy jsme vyrostli ve středně velkou společnost a přední českou patentovou kancelář. Hledali jsme partnera, který by tuto změnu ztvárnil vizuálně. U MarketSoul bylo už od první schůzky vidět, že na projektech dělají s nadšením, a navíc dovedou dobře vystihnout naše moderní pojetí jinak zkostnatělého světa průmyslových práv. Jsou optimističtí, trpěliví a na všechny naše požadavky umí reagovat opravdu pružně. Těšíme se, až web spustíme a výsledky spolupráce uvidí všichni.

— Michal Jordán

Majitel, Patent Enter s.r.o.

Budete v dobrých rukou našich projektových manažerů a zkušených account manažerů

Náš tým

Pavel Urban

Company Leader

Stanislav Horák

Account Manager

Marek Žerníček

Account executive

Mario Polák

Project Manager

MarketSoul - tvorba webů a eshopů, PPC online marketing

náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

5,0 13 reviews

 • Avatar David Lefler ★★★★★ před 10 měsíci
  Jsem s MarketSoul naprosto spokojený. Již přes rok spravuje PPC kampaně našeho e-shopu a výsledky jsou očividný, Jako velké plus jsou také neustálá inovace nápadů … read more a vylepšení v rámci kampaně a rychlá, objektivní a kvalitní komunikace. MarketSoul můžu jen doporučit.
 • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ před rokem
  S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou kreativitou, … read more znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
 • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před rokem
  Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.
 • Avatar David Mádl ★★★★★ před 4 měsíci
  Super přístup a profesionální jednání 👏👏👏
 • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před rokem
  Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení jsou na profesionální … read more úrovni.
 • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ a year ago
  S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a jistě nikoli … read more poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
 • Avatar Martin Ulč ★★★★★ a year ago
  Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů s kterými mohu … read more pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
 • Avatar Model Obaly ★★★★★ 2 years ago
  S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
  Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku
  … read more nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
  Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.