Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
en cs

Co děláme

01.

Weby a eshopy

Stavíme nové weby i eshopy, redesignujeme současné, dokážeme doprogramovat funkce nebo web optimalizovat z hlediska SEO a UX.

02.

Výkonnostní kampaně

Vytvoříme reklamní kampaně na tělo vašim cílům, graficky navrhneme vhodné bannery, reklamní texty a klíčová slova ve vyhledávačích.

03.

Design loga a grafika

Vytvoříme pro vás elegantní logo, profesionální brand manual nebo korporátní identitu, ve které se odrazí charakter vaší značky.

04.

Správa sociálních sítí

Díky našim copywriterům, kreativcům a fotografům můžeme váš profil na sociálních sítích vyladit k dokonalosti.

Services

Nabízíme komplexní online marketingová řešení

Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Analyzujeme, konzultujeme, školíme a navrhujeme ty nejlepší nástroje pro váš byznys.

Analýza potřeb a současné sitace

Projdeme si dostupná data z nástrojů Analytics, AdWords či Facebooku. Podíváme se na vaši konkurenci, uděláme SEO analýzu a zjistíme vaše silné a slabé stránky. Na základě získaných dat vám představíme přiležitosti a dosažitelné cíle.

Realizace aktivit, jejich správa a optimalizace

Po odsouhlasení se pustíme do akce. Připravíme web/eshop, vystavíme reklamní kampaně (ať už v obsahové síti nebo ve vyhledávačích), nastavíme komunikační strategii na sociálních sítích a vše budeme průběžně hlídat, optimalizovat a reportovat.

Návrh řešení

V rámci vašeho rozpočtu navrhneme správnou kombinaci marketingových nástrojů a investic do reklamy. Uděláme časový plán aktivit spolu s průběžným reportingem dat. Celou kampaň rozdělíme do několika fází tak, aby to pro vás mělo smysl a přinášelo výsledky.

Klienti

Kontaktujte nás, ať můžete vidět

Jak do všeho co děláme, dáváme duši

Jsme mladá a proaktivní agentura. Za pár let, co jsme na trhu, jsme pomohli desítkám náročných klientů. Snažíme se přistupovat přátelsky a férově. Na to se můžete vždy spolehnout.

Co říkají naši zákazníci

S agenturou MarketSoul spolupracujeme přibližně rok, zejména při správě sociálních sítí. S výsledky jejich práce jsme velmi spokojeni. Agentura je pečlivá a orientovaná na výsledek. Dodává nám kreativní nápady a výstupy jejich práce jsou vysoce kvalitní, dosahují stanovených KPI a jsou pro nás v neposlední řadě také inspirativní.

— Ing. Petr Staněk

Online Marketing Manager - Continental

Na spolupráci s firmou MarketSoul si nejvíce ceníme jejich proaktivity a iniciativy, která nás tlačí vpřed a přináší nové nápady a projekty. Po spuštění smluvené aktivity vždy komunikujeme a snažíme se již v průběhu najít různá zlepšení, která by přispěla k vyšší kvalitě a lepší efektivitě vydaných prostředků. Po skončení projektu vždy společně analyzujeme podrobný výstup a následně hledáme nové projekty, které bychom mohli realizovat.

— Ing. Tomas Zouvala

Marketing - MONT-KOVO, spol. s r.o.

``...nikdo nevíme o podnikání všechno. Ovšem co naší firmu vzali do rukou pánové z MarketSoul, víme o něm daleko víc. Luxusní komunikace, mnohdy jiný, avšak tak velmi potřebný pohled a vlastní vůle dělat pro nás víc, než je třeba....``

— Jana Sýkorová

Marketingová ředitelka Outlet-levne.cz

Budete v dobrých rukou našich projektových manažerů a zkušených account manažerů

Náš tým

Pavel Urban

Pavel Urban

Company Leader

Stanislav Horák

Stanislav Horák

Account Manager

Marek Žerníček

Marek Žerníček

Account executive

Mario Polák

Mario Polák

Project Manager