Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy

Tvorba eshopu s WooCommerce – ANAPUR

  • Datum: 26 března, 2017

  • Služba: Web - Eshop

  • Klient: Anapur - Leandr s.r.o.

  • Odkaz na web: https://www.anapur.eu/

Scroll

01. Shrnutí

Z malého startupu Anapur se postupem času vyklubal plnohodnotný výrobce superjídla a spolu s tím bylo potřeba vylepšit i prvotní eshop. Nejednalo se však o klasický eshop s množstvím produktů, ale designově propracovaný web s možností prodeje balíčků Anapuru. Při tvorbě jsme vycházeli z počáteční UX analýzy a výsledek stojí za to, jen se mrkněte ...

02. O klientovi

Zakladatel projektu Štěpán Andrle stojí za výrobou super jídla Anapur. Anapur je stoprocentně přírodní jídlo obsahující dokonale vyvážený zdroj živin, minerálů a vitamínů, které naše tělo potřebuje. Vše, co obsahuje pochází ze země. Směs Anapuru tvoří 21 přírodních surovin, které pochází z celého světa. Najdete v něm mandle z USA, oves z České republiky, bobule camu camu z amazonského pralesa, vlašské ořechy ze Slovenska nebo třeba himalájskou sůl, která se doluje v Pákistánu.

03. Náš úkol

Vytvořit designově propracovaný web s eshopovou platformou, který odprezentuje kvalitu a unikátnost Anapuru a směřuje uživatele ke koupi.

04. Překážky

Nedostatek zkušeností s eshopovou platformou WooCommerce, která se jevila jako nejvhodnější řešení. Podklady přicházely postupně v průběhu realizace a bylo potřeba se vypořádat s různými změnami, které nebyly na začátku specifikovány.

05. Jak jsme pomohli

Dokončený web / eshop Anapur pracuje s několika důležitými prvky, které byly zjištěny pomocí UX analýzy, a to s primárním prodejem balíčkových variant Anapuru s cenovým a množstevním zvýhodněním, rychlým představením benefitů pomocí ikon, zobrazením přírodních surovin, cenovým srovnáním a sociálními sítěmi. Obzvláště dlouho jsme pracovali na příběhu výroby Anapuru na stránce O výrobě a uživatelskou přívětivostí celého nákupního procesu.

06. Výsledek

Dokončením eshopu naše práce ale nekončí. 

Chcete zrealizovat podobný projekt?