Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy

Dytron – PROFI web pro dodavatele CAD/CAM/PLM systémů

  • Datum: 16 června, 2017

  • Služba: PROFI Web

  • Klient: Dytron s.r.o.

  • Odkaz na web: https://dytron.cz/

Scroll

01. Shrnutí

PROFI web pro společnost DYTRON s.r.o. - dodavatele CAD/CAM/PLM systémů a řešení od společnosti Dassault Systèmes.

Navrhnout a realizovat kompletní redesign starého webu, který fungoval přes 10 let, byla radost. Společnost, která dodává nejmodernější řešení v oblasti konstrukčních a technologických softwarů, si totiž zaslouží do detailu propracovaný, designový web.

02. O klientovi

Společnost DYTRON nabízí více než 25 let zkušeností s poskytováním a nasazením CAD/CAM/PLM systémů Dassault Systèmes. Pro své zákazníky je spolehlivým a dlouhodobým partnerem v oblasti podpory a poradenství, školení a rozvoje znalostí, konzultací a implementací pro softwary CATIA, ENOVIA, DELMIA.

03. Náš úkol

Starý web měl poměrně širokou strukturu podstránek a obrovské množství obsahu, který bylo potřeba lépe uchopit, zpřehlednit a zjednodušit. Hlavní úkolem však bylo, přetvořit dojem nudného dodavatele pokročilých softwarů na moderní a inovativní technologickou firmu s mladým kolektivem, která není jen dodavatelem softwaru, ale především poskytovatelem komplexních, sofistikovaných řešení a jejich implementací. Web měl plnit také roli generátoru poptávek a nových zákazníků.

04. Překážky

  • Rozsáhlý obsah staršího webu, ve kterém bylo potřeba udělat pořádek
  • S nedostatkem autentických fotek společnosti vytvořit dojem mladého a aktivního kolektivu
  • Silná orientace na B2B zákazníky

05. Jak jsme pomohli

Díky rozpracování struktury jsme vytvořili ucelený obrázek starého webu, který se rozvíjel několik let a mohli tak provést kompletní revizi obsahu a vytvořit novou strukturu. Vše za pomocí myšlenkové mapy. Abychom si dokázali představit jednotlivé stránky ještě před grafickým návrhem, vytvořili jsme drátěný model všech 15 typových stránek (šablon) s modelovým obsahem. Na základě toho jsme správně uspořádali veškerý obsah a tím eliminovali riziko, že se při tvorbě grafického návrhu "sekneme". Navíc, aby web dobře směřoval potenciální zákazníky ke konverzi, rozhodli jsme se výrazně pracovat s referencemi klientů a pečlivě navrhli call-to-action prvky napříč celou strukturou stránek.

06. Výsledek

Výsledkem byl kvalitní web s přehlednou a jednoduchou strukturou, moderním vzhledem a schopností generovat poptávky. Dali jsme si také záležet na administraci, díky které dokážou lidé z Dytronu upravovat obsah do značné míry bez zásahu programátora. Tím jsme klientovi snížili náklady na správu webu.

Chcete zrealizovat podobný projekt?