Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

Ironwarriors.cz – tvorba a správa e-shopu

Scroll

01. Shrnutí

Se zakladatelem Ironwarriors.cz Radomilem Vašíkem jsme začali spolupracovat již na úplném začátku jeho projektu před třemi lety. V té době potřeboval vytvořit menší web, na kterém by mohl prezentovat online tréninkové kurzy i svůj příběh. V tomto čase jsme sáhli po worpdressové šabloně a web vytvořili prvotní web za 25.000 Kč.

Postupem času přestal klientovi web vytvořený na šabloně stačit. Navrhli jsme proto řešení v podobě designového e-shopu na míru s kompletní e-commerce funkcionalitou. Tak se zrodil Ironwarriors.cz: e-shop a designový web v jednom.

Ve spolupráci pokračujeme a o e-shop se staráme. Důkazem je i nedávny audit e-shopu, který zvedl výsledky v rychlosti načtení stránek, zlepšil SEO rating ve vyhledávačích, zpříjemnil UX návštěvníkům a zabezpečil web na další rok či dva.

02. O klientovi

Za celým projektem Ironwarriors.cz stojí Radek Vašík – silově-kondiční trenér a zakladatel Iron Warriors Powerlifting Club. Jeho cílem je pomoci sportovcům, kteří se vydali cestou silového tréninku. Za svou kariéru trénoval takřka 300 sportovců, a to nejen v silovém trojboji, ale také v kulturistikce, crossfitu, rugby, muay thai, boxu, bikrosu či fourcrossu.

Radek je držitelem několika národních rekordů a dosáhl umístění i na mezinárodní úrovni. Současně patří mezi nejznámější influencery v oblasti silového tréninku v ČR. Jeho e-shop poskytuje informace o trénování, nabízí personalizované tréninkové programy, online koučink a merchandising.

03. Náš úkol

V počátcích spolupráce v roce 2017 bylo naším úkolem vytvořit jednoduchý funkční web za co nejmenší náklady. Zde se nám opět potvrdilo, že pokud do spolupráce dáváte duši, klient roste a časem narostou i jeho potřeby.

Letos jsme se proto domluvili na redesignu webu a na vývoji e-shopového řešení, které mu umožní navýšení tržeb i počtu pravidelných zákazníků. Pustili jsme se do vývoje.

04. Jak jsme pomohli

Opět se nám osvědčila prověřená kombinace wordpressového webu a e-shopového modulu Woocommerce. Wordpress dává prostor pro vlastní grafiku, umožňuje přehledně odprezentovat produkty i služby a sdílet příběh značky. Woocommerce se stará o e-shopovou část.

Naše vlastní ecommerce řešení pro wordpress weby E-Soul jsme navrhli až po realizaci tohoto projektu. Proto jsme ho zde nevyužili.

05. Výsledek

Web jsme dokončili a nadále se podílíme na vylepšování a inovacích Radkova online byznysu. Pro nás je nejdůležitější to, že byl Radek spokojen s výsledky i výstupy, který mu nový web přinesl. Posuďte sami, jak se vám web líbí.

Radkův úspěch nás těší především, protože v jeho podnikání nechybí kus tvrdé dřiny a duše, stejně jako v tom, co děláme v MarketSoul.

Chcete zrealizovat podobný projekt?