Scroll to top
© 2022, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
cs

Marketingové strategie, které vydělávají


Ukázky prací

Marketingové strategie, které vydělávají

Hledáte stabilního partnera, který vám pomůže nakopnout digitální marketing? Pak jste na správném místě – online komunikaci totiž umíme akcelerovat tak, aby vám slušně vydělávala. Jak to probíhá?
Pomůžeme vám zanalyzovat současnou situaci a příležitosti, společně nastavíme cíle a rozpočet. Namícháme správný mix online nástrojů a postaráme se o realizaci a měření výsledků. Vše přitom průběžně reportujeme a společně optimalizujeme k dosažení stanovených cílů. A pokud se v digitálním světě šustne něco nového, budete o tom vědět – náš tým vždy drží krok s nejnovějšími technologiemi a marketingovými trendy.

Nabízíme komplexní online marketingová řešení

Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Analyzujeme, konzultujeme, školíme a navrhujeme ty nejlepší nástroje pro váš byznys.

Analýza potřeb a současné situace
Projdeme si dostupná data z nástrojů analytics, adwords či facebooku. Podíváme se na vaši konkurenci, uděláme SEO analýzu a zjistíme vaše silné a slabé stránky. Na základě získaných dat vám představíme přiležitosti a dosažitelné cíle.

Návrh řešení
V rámci vašeho rozpočtu navrhneme správnou kombinaci marketingových nástrojů a investic do reklamy. Uděláme časový plán aktivit spolu s průběžným reportingem dat. Celou kampaň rozdělíme do několik fází, tak aby to pro vás mělo smysl a přinášelo výsledky.

Realizace aktivit, jejich správa a optimalizace
Po odsouhlasení se pustíme do akce. Připravíme web/eshop, vystavíme reklamní kampaně (ať už v obsahové síti nebo ve vyhledávačích), nastavíme komunikační strategii na sociálních sítích a vše budeme průběžně hlídat, optimalizovat a reportovat.