Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet

Marketingové strategie, které vydělávají


Ukázky prací

Marketingové strategie, které vydělávají

Hledáte stabilního partnera, který vám pomůže nakopnout digitální marketing? Pak jste na správném místě – online komunikaci totiž umíme akcelerovat tak, aby vám slušně vydělávala. Jak to probíhá?
Pomůžeme vám zanalyzovat současnou situaci a příležitosti, společně nastavíme cíle a rozpočet. Namícháme správný mix online nástrojů a postaráme se o realizaci a měření výsledků. Vše přitom průběžně reportujeme a společně optimalizujeme k dosažení stanovených cílů. A pokud se v digitálním světě šustne něco nového, budete o tom vědět – náš tým vždy drží krok s nejnovějšími technologiemi a marketingovými trendy.

Nabízíme komplexní online marketingová řešení

Vše přizpůsobíme na míru vašim potřebám. Analyzujeme, konzultujeme, školíme a navrhujeme ty nejlepší nástroje pro váš byznys.

Analýza potřeb a současné situace
Projdeme si dostupná data z nástrojů analytics, adwords či facebooku. Podíváme se na vaši konkurenci, uděláme SEO analýzu a zjistíme vaše silné a slabé stránky. Na základě získaných dat vám představíme přiležitosti a dosažitelné cíle.

Návrh řešení
V rámci vašeho rozpočtu navrhneme správnou kombinaci marketingových nástrojů a investic do reklamy. Uděláme časový plán aktivit spolu s průběžným reportingem dat. Celou kampaň rozdělíme do několik fází, tak aby to pro vás mělo smysl a přinášelo výsledky.

Realizace aktivit, jejich správa a optimalizace
Po odsouhlasení se pustíme do akce. Připravíme web/eshop, vystavíme reklamní kampaně (ať už v obsahové síti nebo ve vyhledávačích), nastavíme komunikační strategii na sociálních sítích a vše budeme průběžně hlídat, optimalizovat a reportovat.