Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

KUCHYNĚ RONDO
Webové stránky a PPC

  • Datum: 4 května, 2021

  • Služba: Tvorba webu, PPC kampaně

  • Klient: KUCHYNĚ RONDO s.r.o.

  • Odkaz na web: https://kuchynerondo.cz/

Scroll

01. Shrnutí

Tvorba webových stránek pro poctivého výrobce kuchyní a nábytku

"Když děláte skvělé produkty, potřebujete skvělý web..."

KUCHYNĚ RONDO jsou skvělým příběhem člověka, který začínal v garáži. Díky své vytrvalosti a úsilí vybudoval moderní a technologicky vyspělou firmu, která dodává vysoce kvalitní kuchyně a nábytek na míru. A jako mnoho rychle rostoucích značek se i majitel firmy Tomáš Zimmel rozhodl na marketing najmout odborníky. Poptal několik šikovných marketingových agentur a začalo výběrové řízení, jehož cílem bylo najít vhodného partnera, se kterým může ve svém růstu úspěšně pokračovat.

Po prvním společném online setkání jsme i my cítili, že se jedná o perspektivní tým podobně nadšených lidí, se kterým nás spolupráce bude bavit. Slovo dalo slovo a spolupráce se rozběhla. Prvotním cílem bylo spuštění online PPC kampaní a správa sociálních sítí FB a IGTo bychom však nebyli MarketSoul, pokud bychom do spolupráce nedali duši a vlastní cítění. Když jsme viděli tehdejší webové stránky vedle krásných fotografií luxusních kuchyní, které s láskou vyrábí, nemohli jsme si pomoci a nabídli redesign webu. Bylo potřeba ho posunout na jiný level tak, aby odpovídal kvalitě výrobků, které KUCHYNĚ RONDO vytváří. Vzhledem k tomu, že tehdejší web byl spuštěn necelý měsíc (ve spolupráci s jejich původním programátorem), byli návrhem poněkud zaskočeni a přesvědčování bylo o něco složitější.

Tohoto faktu jsme si byli dobře vědomi. Stejně tak nám ale šlo o to, abychom značku odprezentovali co nejlépe a investice do PPC a sociálních sítí nevyšly vniveč. Proto jsme navrhli rozumnou cenu a domluvili se, že na rozdíl od starého webu, bude mít nový web mnohem lepší administraci, se kterou bude do budoucna radost pracovat. Vše dávalo smysl a redesign webu mohl začít. Sami posuďte, jak se výsledek vydařil.

02. O klientovi

KUCHYNĚ RONDO tvoří skvělý profesionální tým zkušených truhlářů a předních designerů, kteří se již 15 let věnují výrobě kuchyní na míru. Jejich doménou jsou právě kuchyně, ale rádi vám zhotoví i další interiérový nábytek domů nebo do kanceláře. Každý kus, který opustí jejich dílnu je originál a zohledňuje potřeby a požadavky zákazníka s důrazem na jednotlivé detaily.

Příběh Kuchyní Rondo se začal psát s příběhem majitele Tomáše Zimmela. Před mnoha lety totiž začínal v garáži s myšlenkou, že chce zákazníkům dodávat prvotřídní kvalitní kuchyně. Postupně vybudoval výjimečnou firmu založenou na míru vyráběném sortimentu. Přičemž jejich hodnoty odpovídají požadavkům dnešního zákazníka, tj. děla vše KVALITNĚ, CHYTŘE a POCTIVĚ.

03. Jak jsme pomohli

"Podnikání je služba." A to jak služba klientovi, tak veřejnosti (zákazníkům).

Všem našim klientům se snažíme doručit něco navíc. Nejde nám jen o to, abychom vyhráli zakázku nebo splnili to, co klient požaduje. Snažíme se především vcítit do role majitele a dívat se na podnikání opravdu dlouhodobě. A to nejen z pohledu marketingu, ale také z pohledu byznysu. Každá investice do marketingu by totiž měla dávat smysl a přinést užitek v podobě nových zákazníků, obratu nebo povědomí o značce. Spolupráce s KUCHYNĚ RONDO nebyla žádnou výjimkou.

Jako strategický marketingový partner jsme navrhli postup, kdy jsme efektivně vytvořili nové reprezentativní webové stránky, které skvěle odráží charakter a úroveň produktů/služeb klienta. Na kvalitní webové stránky jsme navázali PPC kampaněmi ve vyhledávačích a na sociálních sítích pomocí luxusních bannerů. Kampaně přináší relevantní návštěvnost v podobě potenciálních zákazníků a šíří dobré povědomí o značce. Budujeme brand silného výrobce a dodavatele nábytku, od kterého můžete očekávat prvotřídní kvalitu a profesionální přístup.

04. Výsledek

"Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí."

Jana Kroupová

Marketingová ředitelka, KUCHYNĚ RONDO

Chcete zrealizovat podobný projekt?