Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy

Microdent s.r.o. – PROFI WEB pro největší zubní CAD/CAM laboratoř v ČR –

Scroll

01. Shrnutí

Redesign webových stránek dle nejmodernějších trendů s důrazem na prezentaci a přehledné rozdělení produktů a služeb Microdentu. Efektivně jsme skloubili obsah určený pro několik různých cílových skupin do jednoho webu s důrazem jak na vysokou úroveň technologií, tak osobní a lidský přístup lidí z Microdentu.

02. O klientovi

Microdent je ryze česká společnost, která se od roku 2010 věnuje informačním technologiím a jejich aplikaci v dentálním průmyslu. Prostřednictvím implementace nejmodernějších digitálních technologií do tradičních stomatologických procesů se usiluje o zvýšení úrovně zdravotní péče v oblasti stomatologie.

03. Náš úkol

Složitá struktura webu, neaktuální obsah a chybějící responsivita na mobilních zařízeních byly hlavními důvody pro redesign stránek. Do výběrového řízení přizval Microdent několik zaběhnutých online agentur, ze kterých jsme je potěšili nejlepší komunikací, přístupem a cenou právě my. Nehledali nejnižší cenovou nabídku, ale spolehlivého partnera, který jim pomůže uchopit web koncepčně od samotného začátku. Cílem bylo přetvořit prezentaci, která měla následovat novou obchodní a marketingovou strategii celé společnosti.

04. Překážky

  • Změna obchodní strategie společnosti, která se měla promítnout v nové struktuře.
  • Velké množství obsahu, které bylo potřeba profiltrovat.
  • Nedostatek aktuálních fotografií a obrázků.
  • Vzdálenost - klient sídlil v Turnově 5 hod od Zlína.

05. Jak jsme pomohli

Díky rozpracování kompletně nové struktury formou myšlenkové mapy a seskupením obsahu na každou individuální stránku v aplikaci Trello, jsme si vytvořili s klientem potřebný nadhled nad celým projektem. Poté už šlo vše poměrně hladce.

06. Výsledky

Nový web plynule navazuje na novou obchodní strategii celé společnosti. Přehledně a jednoduše prezentuje produkty a služby Microdentu. Elegantní a vzdušný design spolu s kvalitně nafocenými produkty a zaměstnanci Microdentu úspěšně odráží technologickou vyspělost a osobní přístup celé společnosti.

Chcete zrealizovat podobný projekt?