Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Full-service Weby a eshopy

Model Obaly – PPC kampaně, SEO Analýzy

  • Datum: 1 srpna, 2017

  • Služba: PPC, SEO, Tvorba webu

  • Klient: Model Obaly a.s.

  • Odkaz na web: https://copackplus.cz/

  • :

Scroll

01. Shrnutí

S Model Obaly a.s. spolupracujeme již 3. rokem. V průběhu spolupráce jsme pro vytvářeli webové stránky Copackplus.cz, kampaňovou landing page, kariérní záložku na Facebooku a nyní se primárně podílíme na přípravě výkonnostního marketingu, který zahrnuje kvalitní SEO analýzy, analýzy konkurence a prvotřídní správu PPC kampaní.

02. O klientovi

Skupina Model je švýcarská společnost s výrobou v ČR zaměřená na B2B sektor. Model Obaly vyvíjí, vyrábí a dodává inteligentní, inovativní a vysoce kvalitní obalová řešení z hladkých a vlnitých lepenek, a to od prostých přepravních krabic až po prémiové obaly se špičkovými povrchovými úpravami, ve kterých se prodávají např. čokolády a parfémy. Skupina zaměstnává více než 4 000 lidí a prostřednictvím 10 dceřiných společností působí v devíti zemích světa.

03. Náš úkol

Na začátku spolupráce bylo naším úkolem vytvořit nový web Copackplus.cz pro divizi Copack Plus. Cílem bylo spustit stránky samostatné divize Model Obaly do 1,5 měsíce. Web měl být zaměřený na B2B zákazníky, zřetelně odlišný od jiných B2B webů a design zpracovaný tak, aby jasně vedl ke konverzi, tedy odeslání poptávky. Jednalo se o pilotní společný projekt, na kterém jsme si otestovali vzájemnou spolupráci. Následně jsme se společně pustili do proklikových kampaních ve vyhledávačích a bannerové reklamy a dnes už pomáháme s nastavením výkonnostních kampaní a s kvalitní analýzou dat za účelem zvýšení konverzního poměru, snížení nákladů na media a zvýšení pozic ve vyhledávačích.

04. Překážky

  • 40 dní na realizaci nového webu Copackplus.cz
  • Orientace na B2B segment
  • Dodržení CI a pravidla na používání brandu, fotografií a komunikace
  • Tvorba nové struktury webu a obsahu stránek

05. Jak jsme pomohli

Marketingové oddělení společnosti Model Obaly a.s. v nás mají oporu týmu lidí, kteří pracují na dílčích aktivitách od grafiky, programování přes proklikové kampaně až po analytiku a reporting. Celý projekt zastřešuje zkušený account manager, který je styčným důstojníkem zodpovědným za plnění jednotlivých aktivit , ale i za komunikaci a nastavování dalších marketingových plánů do budoucna.

06. Zhodnocení

"S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.

Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.

Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci."

07. Výsledky

Web Copackplus.cz byl hotový ve stanoveném termínu a v požadované kvalitě. Každý měsíc tvoříme a rozesíláme 4 různé emaily pro český a slovenský trh. Měsíčně píšeme 1-2 PR články na web model-obaly.cz. Reporting dat představuje excelová tabulka o devíti různých záložkách obsahujících data z kampaní, webů, newsletterů a prodejů. Výsledky jsou prezentovány vedení společnosti ve Švýcarsku.

Chcete zrealizovat podobný projekt?