Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

PatentEnter
Soutěžící web ve WEBTOP100

Scroll

01. Shrnutí

Budování silné značky PatentEnter | Ideální partner pro ochranu vašich nápadů

Inovace a know-how jsou (hned po lidech) to nejcennější, co firma může mít. Proto jsme se tentokrát rozhodli dát duši do prezentace značky společnosti PatentEnter, která právě vaše nápady a inovace pomáhá ochránit. Kompletní redesign firemní identity a nový propracovaný web dokonale zrcadlí moderní přístup a odbornost lidí v PatentEnteru. Projděte se s námi celou cestou budování silné značky od redesignu loga přes focení až po tvorbu webových stránek s moderními designovými prvky a efekty.

02. O klientovi

PatentEnter s.r.o.

Pomáhá podnikům, start-upům i akademickým institucím chránit nové nápady. V oblasti technologických inovací provádí rešerše na stav techniky či patentovou čistotu a zajišťuje ochranu prostřednictvím patentů. Tam, kde je důležitá značka či design, zajišťuje registrace ochranných známek a průmyslových vzorů. Nabytá práva také vymáhají a připravují související smlouvy. Své služby umí zajistit prakticky po celém světě.

03. Jak jsme pomohli

Co bylo našim cílem

Vytvořit vizuální identitu silného partnera a lídra v oblasti patentů.
Nabídnout komplexní ale přehledný obsah přizpůsobený cílovým skupinám.
Vytvořit web, který bude v našem oboru jedinečný a nápaditý.
Získávat relevantní poptávky z webu a pracovat s konfigurátorem služeb.

Čeho jsme dosáhli

  • Redesign firemní identity, kde se nám povedlo vytvořit ikonické logo, které se promítá na všech firemních materiálech.
  • Focení týmu a prostor.
  • Inovativní vzhled webu tvořený atomickým designem a moderními efekty.
  • Komplexní a přitom stále přehledný UX friendly obsah.

Celý projekt se zároveň účastní soutěže WEBTOP100

04. Výsledek

Z malé firmy jsme vyrostli ve středně velkou společnost a přední českou patentovou kancelář. Hledali jsme partnera, který by tuto změnu ztvárnil vizuálně. U MarketSoul bylo už od první schůzky vidět, že na projektech dělají s nadšením, a navíc dovedou dobře vystihnout naše moderní pojetí jinak zkostnatělého světa průmyslových práv. Jsou optimističtí, trpěliví a na všechny naše požadavky umí reagovat opravdu pružně. Těšíme se, až web spustíme a výsledky spolupráce uvidí všichni.

Michal Jordán

Majitel

Chcete zrealizovat podobný projekt?