Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

Ploty Republique
Tvorba loga, webu a správa PPC

  • Datum: 2 srpna, 2023

  • Služba: Tvorba loga, webu a PPC kampaně

  • Klient: Republique s.r.o.

  • Odkaz na web: https://republique.cz

Scroll

01. Shrnutí

Republique... plníme sny o bydlení

Nová vizuální identita a webové stránky pro mladou začínající společnost

Pracovat pro mladé začínající start-upy nás prostě baví! Projekt Republique je toho přesným příkladem - mladý začínající tým, který se rozhodl plnit svým zákazníkům sny o bydlení. Dodává designově a funkčně našlapané hliníkové ploty a elektrické posuvné brány na míru. Vše vyrábí a montují v ČR, dělají to od srdce a s nadšením. Pro takovouto sympatickou společnost je prostě radost pracovat.

02. O klientovi

Kdo jsou Ploty Republique?

Ploty Republique jsou česká firma s kořeny na Moravě. Se svým týmem profesionálů v oboru chtějí proměnit vaše bydlení v příjemný a bezpečný prostor. Jsou specialistou na design, výrobu a montáž špičkových hliníkových plotů a bran. Ať už sníte o elegantních lamelových plotech, moderních hliníkových plotech a bránách, či o kvalitních plotech z tahokovu – jsou tu pro vás, aby vaše představy proměnili ve skutečnost.

Hliníkové ploty představují řemeslo, které milují a mají v něm rozsáhlé zkušenosti. Pomůžou vám od návrhu až po realizaci. Jejich ploty můžete najít po celé Moravě od Zlína přes Olomouc až po Brno. Jsou schopni za Vámi přijet v podstatě kamkoliv. Stačí se jim ozvat, vše je o domluvě.

03. Jak jsme pomohli

Inspirace a vizuální identita

Vycházeli jsme ze samotného názvu Republique, který působí profesionálně a elegantně. Jejich mise "Pomáhat klientům realizovat jejich sny o bydlení" a heslo "Ploty na míru od profesionálů" nám daly jasný směr. Chtěli jsme vytvořit design, který by odrážel jednoduchost, eleganci a čistotu první republiky, ale v moderním duchu. Barevná paleta byla jemná a neutrální, kombinující černou, šedou, bílou, béžovou a ocelově modrou.

Webové stránky

Pro vývoj webu jsme zvolili redakční systém WordPress s na míru připravenou administrací pomocí wysiwyg editoru Guttenberg a ACF. Jednou z hlavních výzev bylo sestavit kompletní obsah. Klient neměl mnoho materiálů, takže jsme se pustili do průzkumu konkurenčních webů. S pomocí AI a našeho know-how jsme navrhli většinu textů s ohledem na SEO.

Spolupráce s klientem: Během celého procesu jsme úzce spolupracovali s týmem Republique. Všechny naše návrhy a výstupy jsme průběžně posílali klientovi na schválení, což nám pomohlo zajistit, že výsledný produkt přesně odpovídá jejich představám.

04. Výsledek

Projekt pro Republique byl pro nás skvělou výzvou a úspěšným spojením našeho know-how s vizí klienta. Výsledkem je moderní a elegantní vizuální identita a webové stránky, které odrážejí profesionální přístup Republique.

Chcete zrealizovat podobný projekt?