Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

Project28 – Korporátní identita & webdesign

  • Datum: 3 srpna, 2016

  • Služba: Korporátní identita

  • Klient: Baobab Group

  • Odkaz na web: http://project28.eu/

Scroll

01. Shrnutí

Pro PROJECT 28 jsme vytvořili CORPORATE IDENTITY, navrhli webdesign nové webové prezentace, kterou jsme následně naprogramovali a vypustili do světa. Jak jsme konvertovali EXCEL tabulku s několika desítkami sheetů do jednoduchého a funkčního designu? Podívejte se.

02. O klientovi

Mezinárodní projekt průzkumu veřejného mínění s názvem PROJECT 28 zkoumal pohled obyvatel 28 zemí Evropské unie na jednotlivé události, které jsou v současné době palčivé a aktuální. Cílem projektu je lépe pochopit lidské vnímání konkrétních problematik i funkce celé EU.

03. Náš úkol

Ze všeho nejdříve potřeboval PROJECT 28 najít svou image a vizuální identitu, logem počínaje. Na základě loga bylo potřeba vytvořit další korporátní materiály jak pro offline, tak online prezentaci.

04. Překážky

Hledali jsme způsob, jak zkombinovat všech 28 zemí Evropské unie a modrou barvu, která je pro EU specifická. Zároveň jsme věděli, že vizuální identita musí být seriózní, jednoduchá a moderní.

05. Jak jsme pomohli

Opřeli jsme se o různorodost zemí EU. Logo projektu tak pomocí barev znázorňuje rozmanitost kultur a názorů respondentů jednotlivých zemí Evropské unie, které ale dohromady vytváří soulad a jednotný výsledek. Na základě loga vznikly další propagační online i offline materiály projektu: billboardy, rollupy, postery a letáky, template pro FB posty a online bannery. Pro úplnost jsme doladili i všechny oficiální dokumenty, které nadace Szazadveg využívá pro prezentaci projektu (ppt, letterheads, infografika a vzhled grafů).

06. Výsledek

Všechny korporátní materiály teď Szazadveg aktivně používá na půdě Evropské unie, kde každoročně představuje nový výsledky průzkumu veřejného mínění. Díky rozsáhlé wordpressové administraci webu, jsou schopni všechny výsledky - grafy a tabulky - na webu upravovat nezávisle na programátora, což jim šetří náklady a umožňuje být maximálně flexibilní.

Chcete zrealizovat podobný projekt?