Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet

Služby pro e-shopy


Ukázky prací

                   

Služby pro e-shopy

Pouze v Česku je aktuálně přes 42 500 e-shopů, které se podílejí na celkovém maloobchodním obratu deseti procenty (16% meziroční růst). Nejen konkurence, ale i úroveň e-shopů a celkově e-commerce je u nás na vysoké úrovni. Dopřejte svým zákazníkům příjemný nákup a špičkové služby. Povedeme Vás vlastní cestou k dosažení cíle být silná značka, ke které se zákazníci rádi opětovně vrací.
Jste teprve na začátku a nemáte zatím e-shop, nebo jen provizorní šablonu?
Mrkněte rovnou na naše e-shopové řešení E-Soul.cz

Jak cílů dosáhneme?

 1. Konzultujte s námi Váš marketingový a business plán
 2. Začínáte v e-commerce a nechcete střílet na slepo všemi směry, nebo máte zaběhnutý business a hledáte možnosti, jak dále zvýšit prodej online? Sedněte si s námi na kávu a pojďme se pobavit o Vaší strategii, marketingové komunikaci a cílech. Nic Vás to nebude stát a dozvíte se další kroky k Vašemu cíli. Žádné plané řeči, povíme Vám zcela otevřeně co dělat, co to bude stát a co to přinese.

 3. Přiznejte si, že Váš e-shop není dokonalý
 4. Ano, design je důležitý, nicméně se zaměříme zejména na často opomíjenou analytiku. Podrobně sledujte chování zákazníků a data z nákupů a nákupních cest. Analýzou zjistíte chování zákazníků, budete moci lépe definovat cílové skupiny a optimalizovat služby, produkty a komunikaci. Další důležitý faktor je usnadnění pohybu uživatelů na e-shopu, zrychlení načítání stránek a SEO.

 5. Komunikujte zacíleně a efektivně
 6. V množství je síla, to ale neplatí na množství kanálů. Zaměříme se na kanály, kde to má smysl, a teprve pak uplatníme veškeré prostředky, které přinesou tržby. Pomocí reklam ve vyhledávací i obsahové síti Google, Seznamu, Facebooku, Instagramu nebo Linked-INu zaujmete cílovou skupinu. Po akvizici nových zákazníků se zaměříme na remarketing, přidanou hodnotu a retenci. Pomocí chytrého e-mailingu, blogu a sociálních sítí udržíte interakci se zákazníky a otevřete dveře pro up-selling a cross-selling. Zdokonalíme nákupní i ponákupní proces jako jeden celek, systémově a efektivně.

 7. Váš produkt musí být vidět
 8. Máte optimalizovaný e-shop, máte nastavenou fungující komunikaci… co teď? Dalším krokem je rozšiřovat prodejní síť. Jsme certifikovaný partner pro nástroj MERGADO a Vaše produkty hravě přizpůsobíme všem relevantním zbožovým srovnávačům – Heureka, Zboží, Google, Glami, Shopalike, Favi, apod.

 9. Možná je Váš e-shop slepá ulička…
 10. E-shop je základní kámen každého e-commerce byznysu a nesmí být slabinou. Nemá smysl investovat do reklamy, pokud většina uživatelů Váš e-shop opouští ihned po první návštěvě. Na základě našich mnohaletých zkušeností a zpětné vazby od klientů jsme vytvořili vlastní řešení pro e-shopy. Komplexní plugin E-Soul pro CMS WordPress nám umožňuje tvořit design na míru na vlastní platformě. Spojili jsme všechny potřebné e-shopové funkce a napojení s cílem vytvořit české řešení pro český trh. Platební brány, cizí měny, sociální sítě, fakturace a mnoho dalších funkcí nastavíte pár kliknutími, bez nutnosti nákupu dalších rozšíření nebo jiných poplatků.
  Zjistěte více na E-Soul.cz