Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy

Design webu pro Roko Racing

  • Datum: 22 srpna, 2018

  • Služba: WEB INDIVIDUAL

  • Klient: Roko Airplanes s.r.o.

Scroll

01. O projektu

Společnost Roko Airplanes, která se primárně zaměřuje na výrobu a prodej letadel, nás poptala s dalším projektem, tentokrát pro jimi sponzorovanou rally stáj se závodníkem Alexeyem Lukanyukem. Webové stránky Roko Racing měly držet podobný dress code, jako již vytvořená stránka Roko Airplanes. Nicméně jej poté potkal podobný osud jako právě projekt Airplanes. Právě v čase, kdy jsme si schválili nový design a pustili se do programování webu, byl projekt zastaven. Nedalo by nám se o tuto ukázku designu nepodělit s vámi.

"Připoutejte se prosím, jízda začíná."

02. Náš úkol

Hlavním cílem stránek Roko Racing bylo poskytování nejaktuálnějších informací o závodech, výsledcích, bodovém umístění v rámci soutěže a vkládání pozvánek na nadcházející závody. Webovou stránku jsme tvořili tak, aby sloužila jak pro fanoušky rally stáje a jejího předáka Alexeye Lukyanuka, tak pro média a potenciální partnery.

V průběhu programovací fáze (asi 1,5 měsíce od startu prací na celém projektu) nastaly u klienta zásadní interní změny, které vývoj nových webových stránek zastavily. Necháme se překvapit a počkáme si, jaká bude budoucnost celého projektu.

Chcete zrealizovat podobný projekt?