Scroll to top

Správa sociálních sítí
FB, Insta a LinkedIn,
které

Na jakých sociálních sítích komunikujeme?

Facebook

Správa firemního Facebook profilu by už dnes mělo patřit mezi základní marketingovou komunikaci každé firmy. Tvorba příspěvků, které zvyšují nejen počet fanoušků, ale i míru jejich zapojení, může být časově náročné. Pro nás je to radost a každodenní chléb.

Instagram

Instagram je dnes druhou nejpoužívanější sociální sítí a tvoří důležitý nástroj vašeho marketingového mixu. Správa Instagramu, tvorba designových příspěvků a originálních Insta Stories pomáhá výrazně budovat brand a důvěru ve vaši značku. Je to skvělá příležitost pro komunikaci s potenciálními zákazníky.

LinkedIn

Orientujete se na B2B? V tom případě by správa vašeho firemního LinkedIn profilu měla být opravdu na úrovni. Buďte moderní a využijte sílu komunikace na LinkedInu na maximum. Tvorba příspěvků a komunikace na této sociální sítí má své specifika a rádi vám s tím pomůžeme.

Co od nás v Social marketingu musíte chtít?

Analýzu konkurence na sociálních sítích

Ještě než se do správy sociálních sítí pustíme, je dobré znát své okolí a především svoji konkurenci. Někdy se od ní můžeme učit, inspirovat a hlavně být lepší. Analyzujeme také komunikaci světových hráčů a zahraničních profilů, které jsou na špičkové úrovni. Všechny data vyhodnocujeme a podle nich nastavujeme komunikační a obsahovou strategii.

Komunikační a obsahovou strategii

Jednoduše navrhneme ideální scénář co a jak budeme komunikovat, jaké formáty budeme využívat, kam budeme vaši značku pozicovat a hlavně ke komu budeme komunikovat. Stanovíme si strukturu obsahu, určíme vizuální identitu příspěvků/stories, nastavíme si tone of voice komunikace a zvolíme si vhodný archetyp značky.

Tvorba videí a focení vlastního obsahu

Jsme samostatní a komunikaci řešíme komplexně. Zpracovat texty a fotografie od klienta umí každý. To, co umíme my, je tvorba vlastního obsahu – profesionální focení, natáčení a stříhání videí, kreativa a tvorba vlastních textů. Vy jste v pozici hlavního schvalovatele a na celou komunikaci dohlížíte.

Proč se pustit do správy sociálních sítí?

Pravděpodobně sociální sítě ovládáte, pravděpodobně jste na nich každý den, a možná si říkáte, proč vlastně na něco tak „triviálního“ poptávat agenturu? Pravda je taková, že se klouzáte jen po špičce ledovce. Lajky vám prodeje nezvýší, počet sledujících vám s hledáním nového zaměstnance nepomůže a počet shlédnutí poptávky nevygeneruje. Nadechněte se a skočte s námi pod hladinu konvencí, do kreativního světa, kde reklama na Facebooku, Instagramu a LinkedINu má myšlenku, cíl, návratnost a špetku šílenství.

Chápeme, že sociální sítě znáte, ale nechtějte po nás nasadit nějaké ty příspěvky každý měsíc. To není reklama na Facebooku, ale bezúčelné utrácení peněz. My chceme výzvu, chtějte po nás zvýšit tržby, budovat brand, generovat poptávky. Sociální sítě jsou nepředstavitelně flexibilní, mají potenciál pro e-commerce, B2C trh, start-upy, všemožné služby, ale i pro úzce zaměřené B2B firmy.

Jak na správu sociálních sítích pohlížíme my?

V první řadě Vás podrobíme výslechu (obvykle se tomu říká kreativní workshop), kde zjistíme vaše cíle, produkt, cílovou skupinu a komunikaci. Podle toho nastavíme strategii, určíme si pravidla komunikace a vizuálního zpracování a určíme směr, kterým letět. Vybereme také vhodný kanál, reklama na Facebooku a propagace na Instagramu nejsou jediné možnosti, například reklama na LinkedInu je mnohdy několikanásobně efektivnější.

V tento moment už se bavíme o rozsahu obsahu, kterým budeme vaše stávající i potencionální zákazníky krmit a vyhraníme si media rozpočet a cíl kampaní. Dokážeme fungovat samostatně a vy se budete těšit, co přinesl každý nový pravidelný report výsledků. Není to ono? Ok, pojďme tvořit vstupy společně, jako jeden tým. V tom případě budeme pracovat v rámci sdíleného písečku, kde my budeme navrhovat vizuální a textový kreativní obsah a rozpočet, a vy po nás budete házet nápady, myšlenky, požadavky, které do plánu zapracujeme a potom jej před následujícím měsícem odsouhlasíte. Nyní je míč u nás, vytvoříme nebo nafotíme vizuální obsah, chytlavý a úderný text, pečlivě zacílíme a START. Během měsíce optimalizujeme reklamní kampaně, interagujeme s lidmi, sbíráme data. Po měsíci nebo čtvrtletí pošleme vyčerpávající report, ve kterém naleznete přehled investic, výsledků, více relevantních metrik, než si umíte představit společně s analýzou konkurence (každého potěší, že jejich profil roste rychleji než „těm druhým“).

Budete vědět o tom, jak byl využit každý rozpočet, do posledního haléře. Přiznáme se, pro sběr a vyhodnocení dat si pomáháme několika inovativními softwary a aplikacemi. Tím naše práce nekončí, na základě dat určíme silné a slabé stránky a nastavíme ambiciózní cíle, sepíšeme doporučení a máme před sebou další výzvu.

Kolik stojí správa sociálních sítí?

Správa sociálních sítí nezahrnuje pouze tvorbu příspěvků. Pomáháme s nastavením komunikační strategie, kreativou, grafikou, vizuálním stylem příspěvků, tvoříme videa, Insta Stories a celou dobu komunikujeme jak s vámi, tak s vašimi fanoušky. Navíc pomáháme s vymýšlením a realizací mini soutěží na sociálních sítích, a také investujeme čas do propagace příspěvků.

Velká hodnota v malém balení

Ideální volba pro posilování brandu, regionální reklamu a komunikaci se zákazníky.

Výbava balíčku

 • 3-4 Facebook příspěvky měsíčně
 • 1x měsíčně promo kampaň
 • Využití fotobanky
 • 1 hod grafických prací
 • Interakce s fanoušky
 • Reakční doba 1 den bez víkendů
 • Čtvrtletní report
 • Proaktivní přístup … nové formáty, návrhy kampaní

Dejte o sobě ostatním vědět.

7 900 Kč / měs. + media

Velmi smysluplný balíček

Pro firmy, které berou sociální sítě vážně a tvoří důležitou součást jejich marketingového mixu

Výbava balíčku

 • 8 ks příspěvků měsíčně + stories
 • Zapojení Instagramu
 • 2x kampaně měsíčně
 • Aktivní sběr leadů, registrace, sběr emailů atd.
 • Využití fotobanky
 • 2 hod. grafických prací
 • Interakce s fanoušky
 • Reakční doba 1 den vč. víkendu
 • Měsíční report
 • Proaktivní přístup

Budujte brand a zvyšte tržby

12 900 Kč / měs. + media

Zabijácký profil

Pro firmy, které se nebojí být na sítích pořádně vidět! Podpořte aktivní prodej, brand a získejte fanoušky a nové zákazníky pravidelným obsahem.

Výbava balíčku

 • 12 ks příspěvků měsíčně + stories
 • Instagram samozřejmostí
 • Zapojení LinkedIn
 • 4x kampaně měsíčně
 • Aktivní sběr leadů, registrace, sběr emailů atd.
 • Využití fotobanky
 • 4 hod. grafických prací
 • Interakce s fanoušky
 • Reakční doba 1 den vč. víkendu
 • Měsíční report
 • Proaktivní přístup

Staňte se lovebrandem a poražte konkurenci

od 17 900 Kč / měsíc

graf

Audit PPC kampaní zdarma

Nechte si zdarma vypracovat doporučení na zlepšení výkonu vašich PPC kampaní. Pomůžeme vám odhalit největší chyby a nevyužitý potenciál kampaní a najdeme cestu k úspěšným kampaním, které budou plnit vaše cíle.

Chcete pomoct se správou sociálních sítí?

Stanislav Horák
Key account manager

Pošlete rychlou zprávu  *povinné pole

  Naši klienti

  MarketSoul - tvorba webů a eshopů, PPC online marketing

  náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

  5,0 13 reviews

  • Avatar David Lefler ★★★★★ před 10 měsíci
   Jsem s MarketSoul naprosto spokojený. Již přes rok spravuje PPC kampaně našeho e-shopu a výsledky jsou očividný, Jako velké plus jsou také neustálá inovace nápadů … read more a vylepšení v rámci kampaně a rychlá, objektivní a kvalitní komunikace. MarketSoul můžu jen doporučit.
  • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ před rokem
   S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou kreativitou, … read more znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
  • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před rokem
   Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.
  • Avatar David Mádl ★★★★★ před 4 měsíci
   Super přístup a profesionální jednání 👏👏👏
  • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před rokem
   Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení jsou na profesionální … read more úrovni.
  • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ a year ago
   S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a jistě nikoli … read more poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
  • Avatar Martin Ulč ★★★★★ a year ago
   Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů s kterými mohu … read more pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
  • Avatar Model Obaly ★★★★★ 2 years ago
   S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
   Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku
   … read more nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
   Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.