Scroll to top

Výkonnostní online
PPC kampaně Zlín,
které

Graf

Jaké typy PPC kampaní nabízíme?

PPC reklama ve vyhledávací síti

Jak samotný název napovídá, jedná se o reklamu, která se objeví po zadání vyhledávacího dotazu v rámci Google, Seznam a partnerských webů. Díky ní se můžete zobrazovat na prvních pozicích a reagovat tak přímo na poptávku potenciálních klientů.

PPC bannery v obsahové síti

Tenhle typ reklamy se vyznačuje grafickými bannery různých formátů a rozměrů v síti Google i Seznam. Na rozdíl od vyhledávací sítě se nezobrazuje přímo v reakci na vyhledávací dotazy, ale můžete pomocí ní cílit na základě demografických údajů, témat nebo například umístění na konkrétní webové stránky.

Google product listing ads (PLA)

Podmínkou správného fungování těchto reklam je funkční XML feed, který obsahuje veškeré informace, které tenhle typ reklamy zobrazuje – obrázek, cena, prodejce. Reklamy se zobrazují ve vyhledávání na Googlu a jak je z popisu zřejmé, vhodné jsou pro e-shopy.

Remarketing (retargeting)

Fungování remarketingových kampaní je jednoduché. Uživatel navštíví vaše webové stránky, opustí je a vy se mu pomocí bannerové reklamy po nějakém čase připomenete na dalších webech zapojených do obsahové sítě Google nebo Sklik. Podmínkou je implementovaný funkční speciální kód, který uživatele shromažďuje.

PPC Reklama na sociálních sítích

Facebook, Instagram, LinkedIn a další sociální sítě nabízí obrovské množství různých reklamních formátů. Jejich popularita je nesporná a dokážeme pomocí nich budovat brand, sbírat leady nebo přímo prodávat. Komunikace je v rámci tohoto typu reklamy velmi rychlá, přímá a efektivní.

Zbožové srovnávače

Zde je podobně jako u PLA potřeba správně nastavený XML feed, pomocí kterého dochází ke srovnávání vašich produktů s konkurencí. Také v rámci porovnávačů zboží funguje možnost podpory pomocí PPC (CPC bidování). Postaráme se o to, abyste byli vidět na Zboží.cz, Heureka, Google nebo třeba Glami, ShopAlike a dalších.

PPC kampaně Zlín: Jak vypadá naše práce?

Příprava strategie

Před zahájením výstavby PPC kampaně se vždy snažíme na základě vašich cílů co nejlépe vydefinovat cílovou skupinu. Teprve poté tvoříme reklamní texty, grafické bannery a nastartujeme cílení placených kampaní šité na míru potenciálních zákazníků.

Realizace kampaní

Součástí reportů našich PPC kampaní nikdy není pouze výcuc dat z analytických nástrojů (žádné CTR+C, CTRL+V), ale především myšlenka, návrh a případný postup realizace, který vede k dalšímu zlepšování výkonnostních kampaní. Vždy s vámi rádi prodiskutujeme výsledky PPC kampaní, jejich efektivnost
a návratnost a společně najdeme to nejlepší řešení pro vás a váš business.

Optimalizace a správa PPC

Během samotné správy PPC kampaní se nikdy nespokojíme pouze se základními analytickými nástroji a selským rozumem, což by mělo být samozřejmostí, ale pomocí pokročilejších systémů hledáme jakékoliv příležitosti ke zlepšení výkonu našich reklam. V průběhu naší správy výkonnostních kampaní nezůstane ani ten nejmenší detail opomenutý.

Kolik stojí správa PPC kampaní - ceník?

V první řadě je důležité vysvětlit, že cena, kterou za PPC kampaně zaplatíte se skládá ze dvou částí – media rozpočet a práce. Media rozpočet je kredit, který platíte přímo reklamním systémům (např. za proklik, za zobrazení atd.). Práce je samotné nastavení a správa, o kterou se vám postaráme již přímo my.

Rozsah ceny za naši práci je vždy velmi individuální a odvíjí se především od množství produktů a reklamních kanálů, které se rozhodnete využít. Pro vaši představu bychom je ale obecně mohli rozdělit do tří kategorií.

Funkční balíček

Základní balíček bannerové reklamy pro všechny typy byznysů. Nejčastěji Google, Sklik nebo FB.

Výbava balíčku

Dejte o sobě ostatním vědět.

od 4 900 Kč / měsíc

Komplexní balíček

Pro firmy, kde má smysl komplexní strategie. Pokročilá analýza, optimalizace a testování. Organismus propojených kanálů.

Výbava balíčku

Zvyšte tržby skrze online kampaně.

od 8 900 Kč / měsíc

RAKETOVÝ balíček

Pro e-shopy a firmy, kde je online reklama na 1. místě. Plně individualizované řešení. Maximálně proaktivní přístup.

Výbava balíčku

Prodávejte, prodávejte a PRODÁVEJTE!

od 15 900 Kč / měsíc

graf

Audit PPC kampaní zdarma

Nechte si zdarma vypracovat doporučení na zlepšení výkonu vašich PPC kampaní. Pomůžeme vám odhalit největší chyby a nevyužitý potenciál kampaní a najdeme cestu k úspěšným kampaním, které budou plnit vaše cíle.

Žádné PPC kampaně zatím nemáte?

Roman Janoušek
PPC specialista

Pošlete rychlou zprávu  *povinné pole

  Naši klienti

  MarketSoul - tvorba webů a eshopů, PPC online marketing

  náměstí Tomáše Garrigue Masaryka 1280

  5,0 13 reviews

  • Avatar David Lefler ★★★★★ před 10 měsíci
   Jsem s MarketSoul naprosto spokojený. Již přes rok spravuje PPC kampaně našeho e-shopu a výsledky jsou očividný, Jako velké plus jsou také neustálá inovace nápadů … read more a vylepšení v rámci kampaně a rychlá, objektivní a kvalitní komunikace. MarketSoul můžu jen doporučit.
  • Avatar Zdenka Naňáková ★★★★★ před rokem
   S kolegy z Marketsoul spolupracuji asi půl roku a můžu říct, že jsem opravdu ráda za náhodu, která mě k nim přivedla. Nepřestávají mě udivovat svou kreativitou, … read more znalostmi i zkušenostmi. Každý projekt má své unikátní řešení, které posouvá nejen klienta, ale celý tým zase o kousek dál. Děkuji za šanci realizovat se v marketingu a s čistým svědomím můžu tuto agenturu doporučit.
  • Avatar Jana Kroupová ★★★★★ před rokem
   Skvělá spolupráce v pozitivním duchu, kde komunikace hraje prim. Rozhodně můžu doporučit pro tvorbu webových stránek i následné činnosti v on-line prostředí.
  • Avatar David Mádl ★★★★★ před 4 měsíci
   Super přístup a profesionální jednání 👏👏👏
  • Avatar Klára Chábová ★★★★★ před rokem
   Velmi doporučuji spolupráci s touto agenturou a lidmi, kteří zde působí. Domluva platí, spolupráce je velmi příjemná, vše se řeší obratem, doporučení jsou na profesionální … read more úrovni.
  • Avatar StomaTeam s.r.o. ★★★★★ a year ago
   S firmou MarketSoul jsme doposud spolupracovali na několika online kampaních pro nás a naše zákazníky. A nyní finalizujeme náš první společný web (a jistě nikoli … read more poslední). Ať přemýšlím jak přemýšlím, tak zatím není na co bych si postěžoval :) Je vidět, že do toho co dělají vkládají duši, srdce i mozek ... Za nás rozhodně doporučuji.
  • Avatar Martin Ulč ★★★★★ a year ago
   Ve firmě působím již skoro 2 rokem jako programátor a tak moc dobře vím, jaký výsledek dokážeme společně vytvořit. Nejvíce si vážím týmu profesionálů s kterými mohu … read more pracovat a které jejich práce baví stejně tak jako mě. Vždy se na takový tým mohu nejenom spolehnout ale i obrátit v případě, že si s něčím nevím rady a jako tým takové situace také řešíme. Osobně mě nejvíce motivuje možnost posouvat hranice dále abychom mohli nabídnout našim stávajícím i budoucím klientům co nejkomplexnější a nejkvalitnější řešení podle jejich vlastních představ. Služby společnosti MarketSoul s.r.o. tak mohu jednoznačně doporučit.
  • Avatar Model Obaly ★★★★★ 2 years ago
   S MarketSoul spolupracujeme už čtvrtým rokem a moc si ceníme podpory, kterou nám jako digitální agentura poskytují.
   Ať už šlo v digitálu o konzultace, analytiku
   … read more nebo grafické návrhy, tak jsme se mohli spolehnout na rychlou odezvu a zodpovědný přístup k práci.
   Přejeme, ať se Vám i do budoucna daří a budeme se těšit na další spolupráci.