Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet

E-Soul, e-shop na míru


Ukázky prací

                   

E-Soul, e-shop na míru

E-shopová platforma E-soul je jedno z našich dětí, za jehož vznikem stál zničující pocit nedostatku, který jsme pociťovali pokaždé, když jsme vytvářeli e-shop s pomocí stávajících řešení. Jelikož se jedná o plugin pro CMS WordPress, flexibilita řešení je na prvním místě. Nejpoužívanější open-source redakční systém nabízí nejvyšší možnou míru modularity a svobody, se kterou navíc umí pracovat téměř každý juniorní webový programátor.

Tento prostor pro tvorbu něčeho vlastního, originálního podporuje i samotný plugin, který splňuje vše, co od funkcí e-shopu očekáváte v jednom balíčku. A pokud ne, není nic snadnějšího, než řešení rozšířit o nové nápady. Plugin je určen pro podnikavé nováčky ve světě e-commerce, provozovatelům e-shopů, kteří se chtějí vymanit z tuctové obyčejnosti ale i agenturám, které také cítí, že zahraniční řešení je sice super, ale ne pro nás a koncové zákazníky.

Čím vás dostane?

  1. Limitovaný design bez limitů
  2. E-soul (ne)vstupuje na vysoce konkurenční trh plný šablon, svazujících norem a kýče vyzbrojen flexibilitou, která se projevuje zejména ve vizuální stránce e-shopu. Chceme podpořit e-shopy, které jsou originální, kvalitní, nápadité. Tuctový šablonový e-shop je pomyslná hotovka, která nezklame, ale neoslní. Pro ty, kteří chtějí budovat silnou značku a nekladou meze představivosti je tu E-soul, specialita kuchaře, která zanechá dojem. Nebojte se spojit značku nebo produkt s emocemi a vytvořte skutečný originál.

  3. All-In-One
  4. Po rozbalení E-soulu najdete přehlednost, automatizaci, modulárnost. Plugin zastřešuje administraci (DPH, fakturaci, skladování, cizí měny, platební brány, analytiku) a zaručí autonomní chod e-shopu. Pro jiné platformy je jeden plugin (pokud existuje) pro jednu funkcionalitu. To pro laika nemusí vypadat jako problém, ale představte si, že jedete autobusem, který řídí 30 řidičů. E-shop je tak silný, jako jeho nejslabší plugin. E-soul nabízí jeden silný článek, čím je bezpečnější a jednodušší na správu a údržbu.

  5. Intuice pro opice
  6. Zatímco navenek může být e-shop umělecké dílo, uvnitř, v administraci, najdete funkční intuitivní rozhraní, se kterým je radost pracovat. Nastavení e-shopu je hračka, stejně jako jeho správa. Pohrát si můžete se slevami, variacemi produktů, věrnostními programy apod. E-shop nabízí dokonalý přehled o objednávkách, produktech, zákaznících a tržbách v grafech a tabulkách. Analýzou těchto informací objevíte jasný směr, který vás krůček po krůčku dovede k cíli, kdy budete mít potenciální zákazníky jako na dlani.

  7. Ještě nekončíme
  8. Neprodáváme plugin jako rohlíky. Pokud se rozhodnete pro naše řešení, stáváme se partnery a máte nás k dispozici buď po telefonu, nebo se rádi potkáme a prodiskutujeme vaše návrhy. To stejné platí i v případě řešení neočekávaných problémů, nebo když se dostanete do slepé uličky. Se vším vám rád pomůže český nebo slovenský přítel na telefonu (bez monitorování hovoru a dalších korporátních nesmyslů). Jakékoliv webové řešení stárne tak rychle, jako se vyvíjí řešení nová. Jinými slovy, 1 rok je ve světě online aplikací celá věčnost. Proto je pro nás prioritou, neustále plugin aktualizovat, aby si rozuměl s ostatními novými systémy, ale hlavně jej rozšiřovat o nové funkce (máme plány, velké plány).

Zaujal vás plugin? Další informace najdete na E-Soul.cz