Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
en cs

Správa sociálních sítí Facebook, Instagram a LinkedIn


Ukázky prací

Správa sociálních sítí Facebook, Instagram a LinkedIn

Díky našim copywriterům, kreativcům a fotografům můžeme váš profil na sociálních sítí vyladit k dokonalosti. Pestrý a smysluplný obsah, výživné texty a kreativní grafika, která nejde přehlédnout, z vás udělají moderní a trendy firmu nejen pro zákazníky, ale i potenciální zaměstnance.

Pomůžeme vám s kompletním nastavením komunikační strategie a dosažitelných cílů. Vybereme vhodné sociální sítě, určíme tone of voice a strukturu obsahu, kterým budeme komunikovat. Jelikož vystupujeme ve jménu vaší společnosti, dbáme na to, abyste neustále měli přehled a kontrolu nad obsahem. Proto na začátku měsíce tvoříme plán příspěvků, který společně ladíme k dokonalosti. Navrhneme textaci a grafiku příspěvků. Používáme nejmodernější nástroje, jako videa, slideshow a blogy. Postaráme se o zveřejňování příspěvků a komunikaci s fanoušky.

S čím vám pomůžeme:
• Analýza konkurence na sociálních sítích.
• Vytvoření komunikační strategie na FB a Instagramu.
• Pravidelná tvorba obsahu na sociálních sítích / tvorba redakčního plánu
• Správa a reporting výsledků na sociálních sítích.

Balíčky správy sociálních sítích a ceník
• Standard: 5900 Kč
Pravidelná tvorba 4-6 příspěvků na profil, interakce a komunikace s fanoušky, tvorba grafické šablony na příspěvky.

• Premium: 9900 Kč
Pravidelná tvorba 7-10 příspěvků na profil, interakce a komunikace s fanoušky reakční doba 12 hod, tvorba grafické práce na příspěvcích 3 hod/měsíčně, pořádání soutěží na profile.

• Individual: 14.900 – 19.900 Kč
Pravidelná tvorba 11-15 příspěvků na profil, interakce a komunikace s fanoušky reakční doba 6 hod, tvorba grafické práce na příspěvcích 6 hod/měsíčně, pořádání soutěží na profile.

Jak to vypadá v praxi

Našim cílem je dostat vaši značku do povědomí, získat interakce s potenciálními zákazníky a to s maximální úsporou vašeho času a financí.