Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet

Tvorba webů a eshopů


Zpět na naše služby

Tvorba webů a eshopů

Při tvorbě webů a e-shopů se zaměřujeme především na cíle, které mají plnit, a cílové skupiny, které oslovují. Víme, že není tak důležité, aby se web líbil nám. Musí se líbit především vašim zákazníkům, kteří se na něm budou intuitivně pohybovat a snadno se zorientují v obsahu. Dobrý web musí také srozumitelně a v nejlepším světle představit váš byznys a zaujmout uživatele natolik, že odešlou poptávku nebo pošlou své CV.

V současnosti nabízíme 3 typy balíčků

  1. SMART 49.000 - 99.000 Kč
  2. PROFI 100.000 - 250.000 Kč
  3. INDIVIDUAL +250.000 Kč

Liší se svojí náročností, rozsahem, cenou a délkou realizace. Všechny však splňují základní parametry jako onpage optimalizace pro vyhledávače, implementaci analytických nástrojů, nastavení měření cílů a přizpůsobení pro mobilní zařízení.

Jak to vypadá v praxi

Projdeme si s vámi vaši cílovou skupinu, odhalíme silné/slabé stránky webu, zjistíme primární cíle, prostudujeme obsah, který na web dáme a navrhneme optimální balíček na tvorbu webu. Je totiž rozdíl, jestli jste korporace a potřebujete web s designem na míru a množstvím funkcionalit, nebo jste malá/střední firma, které jde především o jednoduchou prezentaci svých produktů a služeb.