Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy

Tvorba webu SMART – Stomatologické centrum Libento

  • Datum: 1 června, 2020

  • Služba: Web balíček - SMART

  • Klient: Libento s.r.o.

  • Odkaz na web: https://www.libento.cz/

Scroll

01. Shrnutí

Tvorba webových stránek pro nově vznikající Stomatologické centrum Libento s.r.o. probíhalo přesně podle příručky začínajícího podnikatele. S klientem jsme od začátku vše konzultovali:

  • Výběr vhodného webového balíčku - optimální byl balíček SMART .
  • Poradili jsme jak s logem a tvorbou manuálu, kterou si klient zajišťoval sám.
  • Pomohli jsme s tvorbou struktury a dali informace ke tvorbě podkladů jak textů, tak fotek.
  • Doporučili správnou konverzní cestu, webhosting a následně spustili i kampaně na nábor zákazníků.

02. O klientovi

Stomatologické centrum v Olomouci Libento má jeden cíl - vaše zdravé zuby a dásně. Nečekejte nekonečná léčení a lepení, pro vaši spokojenost udělají maximum. Jedná se o mladý dynamický tým šikovných lidí s nejmodernějšími technologiemi, který se o Vás postará tak, že se budete cítit jako v bavlnce. Věří, že v detailu je síla, a proto používají operační mikroskop a lupové brýle, díky kterým objeví i to co není patrné na první pohled.

03. Náš úkol

Tvorba webu, který bude dokončen v krátké době s minimem podkladů a za dostupnou cenu.

04. Překážky

Nedá se říct, že tvorba webu na zelené louce je nějaká překážka. Naopak to byla příležitost pro nás, jak začínajícímu zubní ordinaci pomoc s uchopením online prezentace.

Tvorba struktury obsahu, výběr šablon, určení grafického stylu, postprodukce fotografií nebo plnění webu není pro nás žádný problém.

05. Jak jsme pomohli

Po tvorbě webu jsme se pustili do propagace. Rozjeli jsme menší kampaně na Facebooku, pomohli s profilem na Google my business, pomohli s on-page SEO optimalizací a poskytli jsme pomocnou ruku i s takovou drobností jako je založení firemních emailů.

06. Spokojenost

"V MarketSoul jsou opravdu profíci. Marketing projektu umí uchopit opravdu komplexně a kvalitně. Nejvíc ze všeho se mi líbí jejich přístup a komunikace. Nic není problém a vše se dá řešit. Komunikace je rychlá a v podstatě online. Je pro mě radost s Vámi spolupracovat. Jen tak dál :-) :-)."

 

MDDr. Michal Přibyl

vedoucí lékař

Chcete zrealizovat podobný projekt?