Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Weby a eshopy Branding a design

VIVA CV
Webové stránky a firemní focení

 • Datum: 1 září, 2021

 • Služba: Tvorba webu, firemní focení

 • Klient: VIVA CV s.r.o.

 • Odkaz na web: https://cvmachining.cz/

Scroll

01. Shrnutí

Tvorba webu a focení obrobny VIVA CV Zlín

"Hlavním cílem webu je nábor zaměstnanců."

VIVA CV ve Zlíně je specialista na produktivní obrábění kovových materiálů. Patří mezi jednu z nejmodernějších obroben ve střední Evropě. VIVA CV si nás vybrali ze všech agentur na tvorbu nových webových stránek. Součástí bylo také profesionálního focení výroby, produktů a zaměstnanců. Do podobných projektů se pouštíme velice rádi. Klient to má v podstatě celé na klíč, nemusíme ho otravovat s fotkami, stačí, když dodá základní texty a o vše ostatní už se postaráme sami. 1denní focení jednotlivých oddělení výroby, kancelářských prostor, focení samotných produktů a zaměstnanců nám umožnilo firmu a její činnost dobře navnímat. Zároveň jsme získali přes 40 ks finálních fotografií, se kterými se skvěle pracovalo při tvorbě grafiky webu a klient je dodnes používá na většině svých firemních vizuálů.

Hlavním cílem webu je vytvoření pozitivní image společnosti postavené na kvalitních lidech, budování značky silného zaměstnavatele a především nábor nových zaměstnanců. Z toho důvodu jsme web postavili především na fotkách skutečných lidí - zaměstnanců VIVA CV. Zároveň jsme dali do popředí volné pracovní pozice, zvýraznili call-to-action prvky jako proklik na stránku kariéra a v textech komunikujeme filozofii společnosti.

Po dokončení webu spolupráce dále pokračovala. V jednotném vizuálním stylu webových stránek jsme ještě připravili:

 • grafiku pracovních inzerátů,
 • grafika letáků,
 • založil se Facebook profil,
 • vytvořili firemní powerpointovou prezentaci.

02. O klientovi

Společnost oddaná myšlenkám zlepšování kvality života prostřednictvím evoluce techniky

VIVA CV je high tech společnost v oboru obrábění kovových materiálů. Poskytuje komplexní řešení zákazníkům v oblasti obrábění výkovků malých i velkých sérií. Jejich obráběné výkovky najdete v různých segmentech trhu po celém světě převážně:

 

 • v pomaluběžných radiálních hydraulických motorech a systémech,
 • v nákladních automobilech,
 • v komponentech pro automobilový průmysl se zaměřením na e-mobilitu,
 • ve zdvihací a manipulační technice,
 • v zemědělské technice.

03. Jak jsme pomohli

Fotografie dělají web

Firemní focení je mnohdy náročné. Domluvit vhodný termín, vybrat lokalitu, přimět zaměstnance k focení, získat jejich svolení, uklidit prostory, vyčistit stroje, obléct lidi do firemních barev, postarat se, aby všichni byli k dispozici atd. Představuje to hromadu organizačních věcí, ale ta nejtěžší vás pořád čeká až na place - přimět všechny lidi, aby se cítili přirozeně a usmívali se. To umí opravdu jen skutečný fotograf a psycholog v jedné osobě. Vyžaduje to zkušenosti, přípravu a schopnost pracovat nejen s foťákem, ale hlavně s lidmi. Nám se tohle všechno povedlo...

Výsledkem je kvalitní autentický web, který dokonale prezentuje společnost, její prostředí, atmosféru a filozofii na pracovišti. Na webu cvmachining.cz nepoužíváme jedinou fotku z fotobanky, a proto vše vypadá uvěřitelně a zajímavě. Nic neskrýváme, jsme upřímní a to právě potenciální zaměstnanci oceňují. Rádi klientům tyto služby - firemní focení a tvorbu videí - nabízíme. Ano, chce to extra rozpočet, ale nebavíme se o statisících. Vždy vycházíme z možností klienta a účelu, pro který audiovizuální obsah potřebujeme. Kolik může stát firemní focení nebo tvorba reklamního firemního videa se můžete dočíst na stránce...

Jsme flexibilní, baví nás to, máme v tom zkušenosti a umíme vytvořit obsah, který klientům slouží nejen pro nový web a do firemních prezentací, ale taky na sociální sítě a další reklamní vizuály.

No a co se týká samotné grafické práce, UX, animací a funkčnosti samotného webu? To už necháme na vaše posouzení... ;)

04. Výsledek

"Příjemná spolupráce, krásné nápady a pozitivně naladěný tým mladých kreativců! Vřele doporučujeme pro tvorbu webových stránek!"
Petra Martinková
Marketing manager
VIVA CV s.r.o.

Chcete zrealizovat podobný projekt?