Scroll to top
© 2024, MarketSoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
Zpět na ukázky prací
Full-service

Finhaus (Generali) – komplexní webové řešení

Scroll

01. Shrnutí

Pro Finhaus představujeme stabilního partnera pro dlouhodobou spolupráci v oblasti technických řešení webové aplikace, její správu v rámci podepsaného SLA kontraktu a strategického online marketingového rozvoje. Stojíme za kompletním vývojem webové aplikace www.finhaus.cz s rozšířeným back-end prostředím pro jednoduchou správu všech údajů finančních poradců.

02. O klientovi

Společnost Finhaus je nově vytvořená entita, která je součástí skupiny Generali CEE Holding. Cílem společnosti je stát se moderní, profesionální, důvěryhodnou a prosperující společností v oblasti privátního finančního poradenství.

03. Náš úkol

Finhaus hledal stabilního dlouhodobého partnera v oblasti online marketingu a programování. Cílem bylo postavit web, kterého design dodávala společnost We Are Two, a neustále pokračovat v jeho rozvoji a správě. Rozsáhlé požadavky byly také kladeny na responsivitu a na back-end (administrátorské rozhraní) a jeho jednoduchou ovladatelnost. Třešničkou na dortu bylo nastavení importů a exportů dat více jak 100 poradců včetně pracovní doby, přestávek a nabízených služeb

04. Překážky

  • Počáteční tvorba architektury admin rozhraní.
  • Rozšířená funkcionalita a zpracování dat.
  • Importy profilů poboček a poradců.

05. Jak jsme pomohli

Po krátké analýze a workshopu s klientem jsme vypracovali architekturu webové aplikace a admin rozhraní. Po odsouhlasení jsme začali s vývojem. Ve druhé fázi jsme se soustředili na optimalizaci pro mobilní zařízení. Web byl vyvinut separátně pro mobil, tablet a desktop verzi. Dále jsme pro zákazníky Finhausu zpracovali vyhledávací funkci, kde si každý může najít svého finančního poradce. Na druhé straně každý finanční poradce má dostatek prostoru se na webu odprezentovat a uvést údaje o sobě.

06. Výsledky

Tím se ale vývoj webu nezastavil a v rámci pravidelné správy neustále web vylepšujeme. Součástí SLA bylo i nastavení permanentního monitoringu nad celým webem, čímž jsme schopni zaručit 99,9 % dostupnost v průběhu roku.

Chcete zrealizovat podobný projekt?