Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet

Tvorba web stránek a eshopů


Zpět na naše služby

Tvorba web stránek a eshopů

Při tvorbě webových stránek a e-shopů se zaměřujeme především na cíle, které mají plnit, a cílové skupiny, které oslovují. Víme, že není tak důležité, aby se webové stránky líbily nám. Musí se líbit především vašim zákazníkům, kteří se na něm budou intuitivně pohybovat a snadno se zorientují v obsahu. Dobré www stránky musí také srozumitelně a v nejlepším světle představit váš byznys a zaujmout uživatele natolik, že odešlou poptávku nebo pošlou své CV.

V současnosti nabízíme 3 typy balíčků tvorby webových stránek:

  1. SMART 49.000 - 99.000 Kč
  2. PROFI 100.000 - 250.000 Kč
  3. INDIVIDUAL +250.000 Kč

Ceník webových stránek je orientační. Liší se svojí náročností webdesignu, rozsahem funkcionalit, cenou a délkou realizace webových stránek. Všechny však splňují základní parametry jako onpage SEO - optimalizace pro vyhledávače, implementaci analytických nástrojů, nastavení měření cílů a přizpůsobení pro mobilní zařízení.

Jak to vypadá v praxi

Projdeme si s vámi vaši cílovou skupinu, odhalíme silné/slabé stránky současného webu, zjistíme primární cíle, prostudujeme obsah, který na webové stránky dáme a navrhneme optimální balíček na tvorbu webu. Je totiž rozdíl, jestli jste korporace a potřebujete webdesign na míru a množstvím funkcionalit, nebo jste malá/střední firma, které jde především o jednoduchou prezentaci svých produktů a služeb.