Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
en cs

Tvorba webových stránek a eshopů


Ukázky prací

                   

Tvorba webových stránek a eshopů

Při tvorbě nových webových stránek a e-shopů se zaměřujeme především na cíle, které mají plnit a na cílové skupiny, které oslovují. Víme, že není tak důležité, aby se webové stránky líbily nám. Musí se líbit především vašim zákazníkům, kteří se na webu budou intuitivně pohybovat a snadno se zorientují v obsahu. Dobré www stránky musí také srozumitelně a v nejlepším světle představit váš byznys a zaujmout uživatele natolik, že odešlou poptávku nebo pošlou své CV.

Jak cenově vychází kvalitní webové stránky?

  1. ROZPOČET 49.000 - 99.000 Kč
  2. Tento rozpočet je vhodný pro webové stránky postavené na webové šabloně. Vybereme společně ideální šablonu, která strukturou odpovídá vašim požadavkům. Graficky celou šablonu kompletně upravíme podle vaší představy, pomůžeme vám s vhodnými texty. V ceně je také nastavení měřících nástrojů, abyste mohli plánovat své další marketingové aktivity.

  3. ROZPOČET 100.000 - 250.000 Kč
  4. V tomto rozpočtu se již dá pustit do tvorby webových stránek pořádně. Začneme společným workshopem, kde nám představíte vaše podnikání. Poté je na nás, abychom rozmysleli strukturu nových webových stránek. Následně vytvoříme drátěný model "Wireframe", ze kterého je již zřejmá podoba webové stránky, rozmístění prvků, položky v menu a rozmístění obsahu na jednotlivých podstránkách. Poté Vás požádáme o dodání vašich marketingových textů, které si upravíme k obrazu svému a naplníme drátěný model. Následuje tvorba designu webové stránky. S rostoucím počtem návštěvníků z mobilních zařízení připravujeme design i přímo pro mobilní a tablet verzi webové stránky. Jak asi očekáváte, následně nakódujeme grafický design a napojíme ho na redakční systém. Po finálním propojení provedeme kompletní testování a zároveň SEO optimalizaci. Pokud se stránka načítá déle než 4 vteřiny, jste mrtvola. Nastavíme kompletní analytiku a jdeme ke spuštění!

  5. ROZPOČET 250.000 Kč+
  6. Tvoří webové stránky základ vašeho podnikání nebo cítíte, že se chcete oproti konkurenci vyčlenit a nestačí vám standartní stránky? Pak se pojďme raději společně potkat, než vypisovat dlouhý sloh, co všechno pro vás můžeme udělat.

Ceník webových stránek je samozřejmě orientační. Liší se svojí náročností webdesignu, rozsahem funkcionalit, cenou a délkou realizace webových stránek. Všechny však splňují základní parametry jako onpage SEO - optimalizace pro vyhledávače, implementaci analytických nástrojů, nastavení měření cílů a přizpůsobení pro mobilní zařízení.

Jak to vypadá v praxi

Projdeme si s vámi vaši cílovou skupinu, odhalíme silné/slabé stránky současného webu, zjistíme primární cíle, prostudujeme obsah, který na webové stránky dáme a navrhneme optimální balíček na tvorbu webu. Je totiž rozdíl, jestli jste korporace a potřebujete webdesign na míru a množstvím funkcionalit, nebo jste malá/střední firma, které jde především o jednoduchou prezentaci svých produktů a služeb.