Scroll to top
© 2018, Marketsoul s.r.o. Všechna práva vyhrazena
Sdílet
en cs

Tvorba webových stránek a e-shopů


Ukázky prací

                   

Tvorba webových stránek a e-shopů

Personalizovaná komunikace je bránou do duše zákazníka, na to nemusí být člověk Kotler, aby to věděl. My se této myšlenky zuby nehty držíme při tvorbě nových webových stránek a e-shopů. Nejdříve specifikujeme cílovou skupinu budoucích uživatelů webu, kteří mají konverzní potenciál. Následně vytvoříme originální, nadčasový a funkční design, který jasně komunikuje značku a účel, ke kterému se stránky pojí. Po tvůrčí euforii nastupují na scénu naši programátoři, kteří pomocí kódu vykouzlí jednoduše cokoliv. Ať už se zabýváme jednoduchou orientací na stránce, mapování cesty zákazníka, nebo komplexní prací s daty, vždy máme v patách cílovou skupinu uživatelů, která nám napovídá správný směr.

Co stojí personalizovaný web na míru?

  1. 49.000 - 99.000 Kč
  2. Možná si říkáte, že webové stránky lze přece vytvořit i levněji. Každý z našich webů je na míru a jedinečný, postavený tak, aby dlouhodobě plnil marketingové cíle. Balíček zahrnuje kreativní workshopy, výběr šablony, návrh struktury a UX, grafický design na míru, responzivní design, naplnění webu, napojení na sociální sítě, nastavení analytických nástrojů a on-page SEO. Vhodné pro firmy v rozjezdu, hledající kreativní a flexibilní řešení, které lze jednoduše škálovat. Nebo naopak pro zaběhnuté firmy, pro které nejsou webové stránky klíčovým prodejním kanálem, ale požadují bezpečné, bezúdržbové a reprezentativní webové stránky.

  3. 100.000 - 250.000 Kč
  4. Nejpoptávanější a nejsmysluplnější varianta, co se týče poměru cena:výkon. Budeme chtít vědět vše o vašem podnikání, produktech a značce. Výměnou za to vám vytvoříme komplexní webové stránky s dynamickým grafickým designem, tvořeným separátně pro mobilní zařízení a desktop. Všem aspektům stránek je věnována intenzivní pozornost včetně pečlivého testování s cílovou skupinou. V rámci této varianty vytvoříme pokročilý brandový e-shop na vlastní platformě, nebo rozsáhlé a programátorsky náročné webové stránky.

  5. 250.000 Kč+
  6. Nechutná vám pojem konvence? Pojďme vytvořit webovou aplikaci, která nebude mít konkurence. Proč nezapomenout na konkurenci a nevytvořit benchmark v oblasti webových stránek? Tato varianta zahrnuje vysoce individualizovaná a bezprecedentní řešení.

Každé webové stránky jsou unikátní, proto je ceník ve velké míře pouze orientační. Zveme vás na kávu, kde nám sdělíte vaše očekávání, a my vám upřesníme cenovou nabídku.

Zapomeňte na tuctovku, e-shopů je v Česku kolem 43 000

Pro váš e-commerce nabízíme E-Soul. E-shopovou platformu, komplexní plugin pro redakční systém WordPress, který byl vyvinut českým týmem pro český e-commerce trh. Nekompetentní e-shopová řešení pro nás vždy byla trnem v patě jelikož jsme nechtěli přijít o modularitu a kompatibilitu, kterou WordPress nabízí. V jistém smyslu je to i reakce na tuctové šablonové e-shopy, které zasypávají československý trh. Chceme od e-shopů originalitu designu a silné značky, flexibilitu a automatizaci. Zjistěte o pluginu více, tvorbě e-shopů jsme věnovali vlastní rozsáhlý web E-Soul.cz

Jak to vypadá v praxi

Nezdržujme se psaním, pojďme se potkat! Společně konkretizujeme cílovou skupinu, odhalíme silné/slabé stránky současného webu, stanovíme primární cíle a zamyslíme se nad vhodným obsahem webu. Výstupem je optimální balíček řešení, který splní vaše očekávání.